Wpis z mikrobloga

@miroslav_mirkovsky: Sprawdziłem, rzeczywiście działa :) Łap plusa, ale mimo wszystko przydałaby się aplikacja tylko do mirko, taka, że np. mam listę moich tagów i mogę wejść bezpośrednio w jakiś tag itd. aplikacja wypoku jest za bardzo ogólna :D

@skreecz: można też dodać funkcje powiadomień jak wybrana osoba np. doda post (często ludzie piszą wołaj itd.) to żeby wyświetliło powiadomienie :)
@skreecz: To też tylko luźny pomysł możesz, zrobić w głównym okienku aplikacji takie jakby kafelki typu gorące, najnowsze, ustawienia (zmiana na #tylkonocny #tylkodzienny), twoje tagi, obserwowani, oraz możliwość dodawania skrótów, np. do danego tagu, użytkownika czy coś takiego, wyszukiwarka itd itd

możesz też dodać w opcji przy wpisie jak jest normalnie (odpowiedz, ulubiony, zgłoś i link) to dać jeszcze coś w stylu dodaj na czarnolisto :D NO I NIE ZAPOMNIJ
@Snurq: lennyface możesz ustawić sobie na skrót w ustawieniach klawiatury, kopiujesz go sobie z mirko i ustawiasz ,że jak wpiszesz np. lennyface to zmienia ci na ( ͡° ͜ʖ ͡°)