Wpis z mikrobloga

Co byłoby gdyby wpuścił Boruca na karne z Portugalią?

  • Awans i Polska mistrzem Europy 88.2% (30)
  • Taka sama sraka jak dzisiaj z Ryanem 11.8% (4)

Oddanych głosów: 34

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo juz bylo doswiadczenie z karnych ze Szwajcaria, ze Fabianski nie wyjmuje nic.


@wilku88: widzę, że kolega po tej samej szkole analityków co trener Aus. Skoro raz się coś wydarzyło w jakiś sposób to na drugi raz będzie tak samo. Co nie?
  • Odpowiedz
@wilku88: ciekawostka : po Euro 2016r Fabiański nawiązał współpracę z trenerem bramkarzy z mojego miasta, który prowadzi trening decyzji bramkarza i chyba współpraca się udała, bo później parę "jedenastek" wybronił w Anglii.
  • Odpowiedz
@el_loco_crooliko: przeczytaj swoj komentarz jeszcze raz, bo chciales zakpic, ale nie wyszlo.
Dokladnie tak sie stalo, jak ironizujesz. Jak nic nie wyjal ze Szwajcarami, tak samo nic nie wyjal z Portugalia. :)
Dlatego, gorzej na pewno by nie bylo, moglo byc lepiej. Problem ewidentnie istnial, skoro dostrzegl go sam Fabianski i zaczal to specjalnie trenowac.
  • Odpowiedz
Problem ewidentnie istnial, skoro dostrzegl go sam Fabianski i zaczal to specjalnie trenowac.


@wilku88: to sam sobie odpowiedziałeś, że umiejętności bramkarza mogą się w czasie zmieniać. Szczęście też odgrywa dużą rolę przy karnych.
Kibic analityk widzi jednak tylko obronił - dobrze, wpuścił - źle. A tłumaczenia potem to tylko uzasadnianie tego co się już wydarzyło. Analiza wsteczna zawsze skuteczna.
  • Odpowiedz