Wpis z mikrobloga

  • 0
@siepan

@Famine: dla ciebie to chyba ma za mało bohomazów na skórze


Jeżeli dobrze się czuje z taką ilością to ekstra ale nie ukrywam, że nie mam nic przeciwko dziarom a nawet je lubię ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
nie mam nic przeciwko dziarom a nawet je lubię


@Famine: wiem, bo to taki dosyć sprawdzony wyznacznik patusów, który nigdy nie zawodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@siepan

>nie mam nic przeciwko dziarom a nawet je lubię


@Famine: wiem, bo to taki dosyć sprawdzony wyznacznik patusów, który nigdy nie zawodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz