Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/wpis/85239187/catalyst-pharmaceuticals-cprx-catalyst-pharmaceuti

Dla wszystkich Mirków którzy kupili CPRX

Catalyst Pharmaceuticals zostało przejęte przez Angelini Pharma po 31,50 USD, dlatego kurs przestał reagować na inne bodźce.

#gielda
@ethize +5
Catalyst Pharmaceuticals (CPRX)
Catalyst Pharmaceuticals to rozwijająca się spółka biotechnologiczna skupiająca się na leczeniu rzadkich chorób, której przychody w 2025 roku wzrosły o niemal 20% do 589 milionów dolarów. Warto rozważyć ją do portfela ze względu na ogromny potencjał wzrostowy napędzany lekiem Agamree (wzrost sprzedaży o 154% r/r)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach