Wpis z mikrobloga

@adam-kwiatkowski783: jenoptik tylko ja się z tymi akcjami obchodzę jak ze śmieciuchami. https://wykop.pl/wpis/86355775/gielda-moje-typy-na-dzisiaj-najlepsze-od-konca-to-
@Palinkka +3
#gielda
Moje typy na dzisiaj. Najlepsze od końca. To nie jest porada inwestycyjna
ASML.NL (ASML), ASM.NL (ASM International), BESI.NL (BE Semiconductor Industries), SU.FR (Schneider Electric), AI.FR (Air Liquide), STM.FR (STMicroelectronics), SOI.FR (Soitec), AALB.NL (Aalberts), PFV.DE (Pfeiffer Vacuum), AIXA.DE (Aixtron), AMG.NL (AMG Critical Materials), JEN.DE (Jenoptik)
  • Odpowiedz