Wpis z mikrobloga

  • 0
@luke-mat: Do wyborów pewnie tak, ale po wyborach, wątpię gdy większość narodu już ma ich dość a to dopiero ich pierwsza kadencja. I nie, kwik dziesięciu kont na Zakopie to nie "większość narodu" tylko nieudolna próba kontroli narracji.
  • Odpowiedz