Wpis z mikrobloga

@Ryzcel: Ciekawe czy w ogóle obecnie w erze komputerów, Internetu, algo tradingu, AI, itp. tak długie spadki trwające rok i dłużej są w ogóle możliwe. Czy jak od Covid maksymalnie kilka tygodniu i wracamy do jazdy w górę.
  • Odpowiedz