@lubie_wachac_stopy_siostrze997 mówisz oczywiście o Heidfeldzie zerozwycięskim, którego wykopali w połowie sezonu z Lotuso-Renuwy, a potem nie umiał wygrać wśród ogórków w formule eee, tak? ( ͡°͜ʖ͡°)
A wiecie, że ten skorumpowany łysy s-------n z FIFA jest na każdym meczu? Czasem różnica to tylko parę godzin, więc aby na nie dotrzeć, wszędzie lata prywatnym odrzutowcem. A ty p0laku z---------j z butelkami plastikowymi do Lidla dla planety xD
Kto wyrządził więcej krzywd Narodowi Polskiemu
heidfeld ogórzył bez klątwy