Aktywne Wpisy

Czoso +247
Nie mogę przestać myśleć o tym, ze o #afera #lekarz100k dowiedzieliśmy sie tylko dlatego, bo jakiś losowy twitterowicz wyciągnął publicznie dostępne oświadczenia podatkowe. I tylko dlatego sie to udało. Bo nie trzeba było bylo dostepu i narzędzi.
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
źródło: image
Pobierz
Lewusx +53
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7
Pobierz




Czy da się nauczyć pracoholizmu? Ja mam w genach jakieś przeciwieństwo i nie umiem pracować.. Jakakolwiek praca mnie zawsze męczyła obojętnie czy fizyczna czy umysłowa i zawsze starałem się unikać, przychodzić najpóźniej, wychodzić najwcześniej a w trakcie szukałem okazji żeby siedzieć na telefonie albo robić inne poboczne rzeczy byle nie pracować. Wiadomo że pracuje od kilku lat ale mój organizm zawsze się buntuje i każdy wysiłek wywołuje niesamowite zmęczenie a jakiś większy wysiłek (czyli normalny dla innych) to czuje się jakbym był chory a co dopiero mowa o jakiś szkoleniach w wolnym czasie. Nawet w #praca gdzie udało mi się że niewiele robię (bo rzadko sprawdzają) i mogę z domu pracować to i tak nawet to minimum mnie męczy xd. Jak to możliwe?! Cokolwiek bym nie robił to nie potrafię wytrzymać nawet te kilka godzin. Gdyby się dało to byłbym na wiecznym #neet bo uwielbiam mieć 24h tylko dla siebie.
#psychologia #prokrastynacja #depresja #adhd #zdrowie #przegryw #psychiatra #nerwica
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
❤️ Projekt mirko.pro działa dzięki wsparciu użytkowników. Wspomóż projekt