Smarek37 Smarek37 przedwczoraj, 20:28:50 via Wykop 2 + @seman2zajety: czuję w moczu, że ta wojna chyba dobiega końca.
let_it_be let_it_be przedwczoraj, 20:29:06 via Wykop 13 + @seman2zajety: być kacapem to jednak przekleństwo. Miała być wielka Rosja, a drony broniącego się kraju r-----------ą im infrastrukturę
szafoski3 szafoski3 przedwczoraj, 20:30:21 via Android 9 + @Smarek37: Też tak myślę, a przynajmniej mam taką nadzieję że putina zwłoki niedługo będą opłakiwać na placu czerwonym
Fattek Fattek przedwczoraj, 20:34:16 via Wykop 3 + @seman2zajety: tylko 300? Ukraińcy dziś litościwi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale na kawusię na rano starczy.
xyz_xyz xyz_xyz przedwczoraj, 20:34:41 via Android 2 + @Smarek37: ruskie odpowiedzialy jakos na ostatnie dronowanko moskwy? Chyba nie? Wszystko haraszo nie bylo tematu? XD
seman2zajety seman2zajety przedwczoraj, 20:36:37 via Android 1 + Łukaszenka też musi trząść portkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 11754
Pobierz