Wpis z mikrobloga

mordy to jednak było dziecko jeszcze, dziewczyna dopiero co z podstawówki wyszła. nie można od niej oczekiwać wiedzy kogoś z życiowym doświadczeniem - to nie jest szokujące, że ktoś nieletni jest naiwny czy nie umie stawiać granic i rozpoznawać ryzyka sytuacji.

typ z-----ł szesnastolatkę. rykoszetem wycieracie mu opinię tym gdybaniem że "hmmm głupia nie poprosiła o pomoc"
  • Odpowiedz
@radzioso532: skoro zabił to raczej nie był normalny więc mógł ją pobić pod jej szkołą, mógł ją stalkowac i zastraszać. A te działania u nienormalnych ludzi zawsze dążą do tragedii więc wg mnie ona musiałaby zmienić szkołę i miejsce zamieszkania by być serio wolna a nie tylko uchronić się od jednego aktu przemocy co akurat się skończył jej śmiercią, bo mogłoby się to zdarzyć pewnie i innym razem w ciemnym
  • Odpowiedz