Wpis z mikrobloga

Manna z nieba, wersja kacapska xd


@Mariuszzuk: mają rozmach, na krymie stacje benznowe nie mają paliwa a w moskwie ropa z nieba pada xD
ciekawe czy z kranów też popłynie dżony łolkerer? xD
  • Odpowiedz
@Dlugi_1111: paradoksalnie tak, u nich zadbane auto, drogi telefon to oznaka statusu społecznego, na odpicowanie auta przeznaczają wielokrotnie więcej niż na swoje zdrowie, badania, leczenie, ze 2 dni temu na kremlince jakiś ich raport przytaczali
  • Odpowiedz