Wpis z mikrobloga

@PieknyChuligan: śmiechy śmiechami ale sławek zrobił mu ogromną przysługe. Gdyby to za jego opieki konon skończył jak skończył to teraz o jaruli by było głośno. Z drugiej strony to wątpię że dałoby się gorzej opiekować.
  • Odpowiedz
@krzysztof_suchodolski: Szczerze to z tego co pamiętam właśnie Meksyk go zabrał pierwszy raz do diabetologa i później mierzył mu cukier, pilnował żeby zażywał lekarstwa na tyle ile mógł. Już wtedy Konon był w kiepskim stanie i trzeba było naprawdę być łbem żeby w tamtym okresie wejść w ten interes a Rudy nie dość że chciał to jeszcze wygryzał konkurencje jakby walczył o transfer do Barcelony xd Historia kuriozalna
  • Odpowiedz