Aktywne Wpisy

wezsepigulke +166
Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą potrąconą przez tego kierowcę. Czy byłem tam specjalnie? trochę tak trochę nie, wracałem z pracy i widziałem że się rozkręca jeżdżenie po chodniku i chciałem zrobić parę zdjęć na grupę Święte krowy warszawskie, po jakimś czasie pojawił się pan Konfitura. Stałem blisko latarni i chyba chciałem uruchomić aparat i jeszcze parę zdjęć lub filmików zrobić i naprawdę nie widziałem tego samochodu bo gapiłem


bArrek +38
Napiłbym się piwka bezalkoholowego karmi może skoczę do sklepu





Dzisiaj miałem okazję w końcu pierwszy raz wypróbować gaz pieprzowy Sabre na kundlu który do mnie wystartował. Mały ale strasznie agresywny i od razu do nogi z zębami - wystarczyło mu delikatnie prysnąć w otwarty pysk oraz w nos i oczy aby ostudzić jego poczynania. Dosłownie w sekundę psa sparaliżowało i nie wiedział do końca o co chodzi. To jak pyskiem rył w trawie i drapał się łapami po oczach spowodowało uśmiech na mej twarzy. Teraz kundel będzie łaził pomarańczowy przez pewien okres czasu.
Sytuacja miała miejsce na podjeździe 13%.
#rowerowyrownik #rower #szosa #psy #psiarze
Skrypt | Statystyki
źródło: fafik płacze
Pobierzhttps://wykop.pl/link/7907319/gaz-pieprzowy-na-agresywny-psi-pysk
Gaz pieprzowy na agresywny psi pysk.
Na przyszlosc- wystarczy woda z bidonu. Na rowerze kazdy gram ma znaczenie ;)
Przy wyborze gazu pieprzowego właśnie klips był koniecznym wymogiem.
@Casuel: aha, to trzeba się dać kundlowi pogryźć, żeby czasem nie urazić uczuć psich albo jakiegoś bambinisty?
@Baczy: znam to uczucie, z jednej strony nie jest fajne, ale z drugiej to on zaczął i jest ono piękne.
Wczoraj widziałem jak pies biegnie za jakimiś dzieciakami, tak samo małe g---o. To jak tylko się do niego zbliżyłem wyciągnąłem gaz, ale do mnie nie chciał podlecieć.... poczułem się olany.
To jest gaz czy żel?
@michu_13: to jest strumień koloru pomarańczowego / wpadający czerwień odporny na wiatr.