Aktywne Wpisy

panna_kotta +136
Was też w-----a , jak ktoś sobie stosuje własne zasady pisowni , czyli pisze w ten sposób ?
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O

nieparzystokopytny +228
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości.
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: HLl_Uc9W8AAaQhS
Pobierz




#mecz
źródło: IMG_1160
Pobierzźródło: MWRjNDQ0YjYzCDh3fktvI3BQbC04EmF1J0h0Zn4GeWcqWXpwflYkOzcYKzQ-HiolJxovMyEePTt9Cz4tfkZ8eDYDPTQ9UTR4NwcsITUfKzRgCS10ZlFgYWJaKmllCH1gfwt3ITUdfGdmDH8gMgR5YzEPbDk
Pobierzhttps://weszlo.com/2012/04/07/miroslaw-szymkowiak-przebil-grzegorza-late-wystapil-w-gorszej-reklamie/
źródło: Screenshot_20250610_162906_Facebook
Pobierz