Aktywne Wpisy

G0ntar +4
Na Jakie popularne/lubiane zapachy zareagowaliście najgorzej? Albo totalnie wam nie siedzą ? U mnie to Gris Charnel extrait i PDM Pegasus.
#perfumy
#perfumy

Jeszcze kilka dni temu @dr_Batman nas przekonywała, że 100k na miesiąc to ma może kilkuset politycznych nominatów. Teraz się okazuje, że może ich być ponad 5600, a to dopiero wstępne szacunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pensje tych 5600 ludzi rocznie kosztują przynajmniej 6,7 MLD zł (przy założeniu równych 100k na msc, a mają więcej przecież). Dziura NFZ na ten rok to ok. 23 miliardy. A pytanie jak
Pensje tych 5600 ludzi rocznie kosztują przynajmniej 6,7 MLD zł (przy założeniu równych 100k na msc, a mają więcej przecież). Dziura NFZ na ten rok to ok. 23 miliardy. A pytanie jak
źródło: Screenshot-20260618-134951-Samsung-Browser
Pobierz



#korposwiat #pracbaza #praca
Panie i Panowie, hit.
Duże finansowe korpo, miasto top5, pisze z anonima bo nigdy nie wiesz ;)
Dziś rozmowa podwyzkowa, coroczna, w ramach odswiezenia informacji o zasadach oceniania:
- wpływ REALNEJ PRACY jaka wykonujesz w ramach swoich obowiazkow na ocenę roczna to jakieś 20-30% oceny. Kumacie? To jak dobrze wykonujesz obowiązki, za które płacą wg umowy wpływa w 20-30% na to jak będziesz oceniony (ergo na wysokość podwyżki, awans, etc)
- wazniejesze są: 'wykazywanie inicjatywy', bycie proaktywnym, dążenie do usprawnień i wymyślanie rozwiązań, kolezenskosc czy... obecność w biurze
WTF, gdzie czasy że robisz swoje zajebiście i adekwatnie za to zarabiasz bez rozkmin czy jesteś wystarczająco aktywny i ile pomysłów na usprawnianie excelu podrzuciłes?!
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt
@mirko_anonim: nigdy nie było takich czasów, zawsze ci co najwiecej p------ą dostają awanse
Jak chcesz usprawniać robotę to idź na swoją działalność, wtedy to ma realny wpływ na twoje zarobki bo zaoszczędzisz materiału, zaoszczędzisz czasu, zaoszczędzisz kasy,
W korpo to nie ma racji bytu w 95% przypadków.
Ja np jako kierowca kiedyś byłem regularnie wysyłany pod zły adres, zgłosiłem 2-3 razy że adres jest zły na papierach, przytaknął typ,
Tydzień później
Natomiast z mojego big-korpo doświadczenia: jak masz zespoły po 20+ osób oraz 2-3 osoby bezpośrednio nad nimi (liderzy, managerowie) i proces dziala już w tym zespole od lat to naprawdę ciężko na nowo wymyślać koło.
Jeśli ktoś jest wizjonerem i chce rozwijać siebie/zespół/firme - doskonale! Ale na 20 osób to będzie 1-2 osoby. I w odpowiedzi na ich pomysły i zaangażowanie powinni dostać AWANS
@mirko_anonim: takie czasy nigdy nie istniały w korporacjach - pozdrawiam
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta