Aktywne Wpisy

tobaccotobacco +67
#motocyklisci #warszawa
Motoniedojebow robiących sobie zawody w pierdzeniu przez środek miasta w środku takiej pogody ze okna nie sposób zamknąć należałoby wyłapywać jak kundle i trzymać w klatkach na licznych miejskich targowiskach
Motoniedojebow robiących sobie zawody w pierdzeniu przez środek miasta w środku takiej pogody ze okna nie sposób zamknąć należałoby wyłapywać jak kundle i trzymać w klatkach na licznych miejskich targowiskach

Wczoraj udało mi się przejść Forester Pass. Jest to najwyższy punk na trasie całego szlaku #pct . Wynosi on 4009 mnpm. Na głównym zdjęciu widać taki mały kawałek śniegu na górze - tam właśnie jest ten przesmyk. Z daleka wygląda groźnie ale nie było ciężko . Szlak jest dosyć łatwy tylko przewyższenie ciężkie do przejścia . Po drugiej stronie góry za to było dużo śniegu . Jako że byłem tam
źródło: image_picker_98665C97-8C4B-4476-81B0-4F47C46E41B5-14039-0000015E257D29D7
Pobierz




źródło: 611323771_1387987349667548_6212953551002638176_n
Pobierzźródło: image
Pobierz@f9JXBEArQ2H4TKl: Problem w tym, ze kary dotyczące nieustąpienia pieszemu sa egzekwowane błędnie, ale nikomu nie chce sie latac po sądach, a policja nabija mandaty. Pieszemu sie ustępuje tylko gdy juz wszedł na przejście oraz wczesniej upewnił sie prawidłowo czy może to zrobic
@f9JXBEArQ2H4TKl: Dokładnie tak. Może rozwiązaniem tego problemu byłoby zastosowanie znaków poziomych na chodnikach, przy przejściach, coś w ten deseń (dałem z siebie całe 10%).
źródło: obraz
PobierzNie. Od 2021 już wystarczy, że ma "zamiar"
źródło: image
Pobierz@f9JXBEArQ2H4TKl: Narysowane przeze mnie strzałki wskazują na ruch prawostronny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@f9JXBEArQ2H4TKl: jest