Aktywne Wpisy

lubie-sernik +174
W moim budynku pracuje taka laska z krótkimi włosami co się bardzo do mnie uśmiecha. Inne też się czasem uśmiechną ale ta wyjątkowo bardzo się uśmiecha.
W każdym razie dziś się jej bardziej przyjrzałem i wydaje mi się, że to jest jednak chłop.
Ta #tajlandia to jedna wielka pułapka.
Na
W każdym razie dziś się jej bardziej przyjrzałem i wydaje mi się, że to jest jednak chłop.
Ta #tajlandia to jedna wielka pułapka.
Na
nowszyja +967
Zwycięzca Grand Press Photo 2026 znany! Zdjęcie przestawia polskiego lekarza, który odpoczywa po operacji drenowania budżetu Szpitala Południowego w Warszawie.
#lekarz #lekarski #konowalposting #afera #lekarz100k #heheszki
#lekarz #lekarski #konowalposting #afera #lekarz100k #heheszki
źródło: HLA1ckFWQAAw6Fo
Pobierz


![Moja mama mogła żyć, ale nie było dla niej miejsca [na OIMIE]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/d58140d2e77085c69d1acf192736e4f5aa8a2f3cd44b5a6317588b87f12d3322,q80.webp)

@Ikmkrz: poznał laskę z problemami, po kilku dniach namówił na loda. Laska chciała, aby się odwdzięczył w podobny sposób, ale chyba tego nie zrobił. Następnego dnia do niego napisała. On ją olał i odpisał po kilku godzinach. Laska nabrała dystansu, bo pomyślała, że chodziło tylko o loda.
O takie skróty nic nie robiłem. :D
Trzeba było zrobić minetu i było by ok
Jej przeszłość może być p----------a.
Wiesz czemu leci na niedostępnych? Bo jej starzy byli niedostępni i to jedyny 'zdrowy' dla niej model miłości.
Przecież to jak dużo o tym myślisz i piszesz to wystarczający dowód, że wpadłeś jak śliwka w kompot. w zdrowych relacjach tak nie ma.
albo zakończ albo dawaj od siebie mniej wkładu niż ona daje.
@mirko_anonim: Ta relacja jest zbyt krótka na takie analizy. Na tym etapie znajomości buzują hormony, ale nie pojawia się jeszcze zaangażowanie czy przywiązanie. Dlatego takie relacje mogą rozpadać się z dnia na dzień, bez większej przyczyny. Po prostu nie zagrało. Istnieje też inna opcja - dziewczyna cię bada, testuje, sprawdza czy będziesz o nią zabiegał.
Zazwyczaj, jak wytrzymasz tą ciszę to sama się odezwie ( ͡°
Okej, generalnie napisalem do niej - spytalem czy chce jeszcze utrzymac kontakt - napisala ze chyba nie, bo poczula sie po tym co sie stalo okropnie. Wyjasnilem, ze nie mialem zlych intencji i mozemy to przegadac i rozumiem, ze jej z tym zle.
Odpisala, ze czula sie niekomfortowo juz na pierwszym spotkaniu jak ja mizialem po dloniach i ze nie