@mirko_anonim: do 2 lat związku to powinniście świata poza sobą nie widzieć i parzyć się jak króliki. Zatem jeśli po roku się dużo kłócicie, nie umiesz o niej dobrze mówić i czujesz się nie kochany to później lepiej nie będzie. Później może być tylko gorzej.
energiczny-wykopek-82: Przeczytaj tak jakby z boku, jako inna osoba, swój wpis.
Tak, to koniec. Przykre, ale trzeba iść dalej. Związek polega na byciu dla partnera dobrym, miłym, czuciu się ważnym. U Was tego nie ma. Wina prawie zawsze po obu stronach.
Panowie, termin porodu na 29 czerwiec, dawno nie piłem, chciałem dziś się trochę rozerwać przed kompem. Jak myślicie, to bardzo ryzykowne, że żona zacznie nagle rodzic? to nasze pierwsze dziecko ( ͡°ᴥ͡°) #dzieci #porod #zwiazki #ciaza
Tak, to koniec. Przykre, ale trzeba iść dalej. Związek polega na byciu dla partnera dobrym, miłym, czuciu się ważnym. U Was tego nie ma. Wina prawie zawsze po obu stronach.
Znajdziesz inną, mądrzejszy o nową wiedzę.
Pierwsza myśl/spostrzeżenie intuicji jest najbardziej trafne:)
Reasumując: s--------j z tego związku jak najszybciej^^