Wpis z mikrobloga

W Radomiu dzisiaj otwarcie nowego budynku Fabryki Broni - tej fabryki przy której policja zatrzymała Audyt Obywatelski.
Zakaz fotografowania obiektów strategicznych, a na FB pełno zdjęć z wnętrza hali. Na ich oficjalnym profilu, na profili prezydenta miasta czy lokalnych gazet.
#audytobywatelski
#policja
#zakazfotografowania
#wojsko
Airkamil - W Radomiu dzisiaj otwarcie nowego budynku Fabryki Broni - tej fabryki przy...

źródło: temp_file894032619132613438

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakaz fotografowania obiektów strategicznych, a na FB pełno zdjęć z wnętrza hali.


Nie ma takiego zakazu. Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo nie znasz aktualnych przepisów, które się zmieniły kawałek temu.
  • Odpowiedz
  • 143
Nie ma takiego zakazu


@BonerBogdan: Ale tu mamy zdjęcie "od środka", na terenie. Audytor foci z chodnika i tu faktycznie zakazu już nie ma. Na terenie obiektu właściciel może wprowadzic taki zakaz.
  • Odpowiedz
@Mateo353: strategiczne obiekty wojskowe, czyli budkę ciecia, ściany budynku widoczne z chodnika albo jakieś eksponaty za płotem. xD Widzę, że w imię bezpieczeństwa jesteś w stanie zrezygnować z wolności i przestrzegania przepisów prawa przez władzę.
  • Odpowiedz
@Mateo353:

Czy pracujesz w kontrwywiadzie gamoniu, żeby oceniać co jest ważne, a co nie?

A ty pracujesz? Bo jak dla mnie sam takiej oceny dokonujesz w swoim poście wyżej, z którego wynika, że według Ciebie są ważne

Ale trzeba być debilem, aby przy wojnei hybrydowej łazić i nagrywać fabryki strategiczne i obiekty wojskowe.
  • Odpowiedz