✨️ Czy mężczyzna może doświadczyć miłości kobiet po 30-tce?Ⓘ Czy możliwym jest jako mężczyzna doświadczenie miłości kobiecej w związku lub po ślubie po 30 roku życia? Czy tylko dziecko jest kochane a facet nie? Jak to jest?
@mirko_anonim: każdy może doświadczyć milosci nawet w wieku emerytalnym, tylko trzeba być na nią otwartym na nie szukać kogoś kto spełnia check listę żalów i wymagań.
@mirko_anonim: Miłość i ta cała otoczka to bzdura, największa przegrana faceta to romantyzm - jeżeli tego szukasz to jesteś w dupie, jeżeli to oferujesz to wygrałeś ;)
@mirko_anonim: Jest to fizycznie niemozliwe. I latwo to udowodnic.
Na kazdej aplikacji randkowej, kazdej grupce internetowej i w ogole wszedzie, kobiety maja wymagania co do partnera dotyczace wzrostu, zarobkow, zawodu, koloru wlosow, pogladow politycznych itp.
Nie ma korelacji miedzy udanym dlugoletnim zwiazkiem, a tymi wymaganiami, co sklania nas ku przyznaniu racji - tutaj nikt nie szuka milosci, a parobka.
Czy możliwym jest jako mężczyzna doświadczenie miłości kobiecej w związku lub po ślubie po 30 roku życia? Czy tylko dziecko jest kochane a facet nie? Jak to jest?
#zwiazki
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt
I latwo to udowodnic.
Na kazdej aplikacji randkowej, kazdej grupce internetowej i w ogole wszedzie, kobiety maja wymagania co do partnera dotyczace wzrostu, zarobkow, zawodu, koloru wlosow, pogladow politycznych itp.
Nie ma korelacji miedzy udanym dlugoletnim zwiazkiem, a tymi wymaganiami, co sklania nas ku przyznaniu racji - tutaj nikt nie szuka milosci, a parobka.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta