Aktywne Wpisy

PiersiowkaPelnaZiol +102
I przez takich głupich gówniaków ja jeżdżący przepisowo na hulajnodze mam problem...
W komentarzu bonus XD
https://miejskireporter.pl/powazny-wypadek-w-rembertowie-rozpedzony-18-latek-na-elektrycznej-hulajnodze-wbil-w-czolowo-w-osobowke/
#wykop #motoryzacja #polska #hulajnogaelektryczna #prawo #prawojazdy #samochody #niebieskiepaski
W komentarzu bonus XD
https://miejskireporter.pl/powazny-wypadek-w-rembertowie-rozpedzony-18-latek-na-elektrycznej-hulajnodze-wbil-w-czolowo-w-osobowke/
#wykop #motoryzacja #polska #hulajnogaelektryczna #prawo #prawojazdy #samochody #niebieskiepaski
źródło: 724287369_1632929115501298_5702732988134929883_n
Pobierz
14latnawykopie +622
źródło: 1000011815
Pobierz




źródło: bb7ac262-503f-4c7d-979c-ee00aecec603
Pobierz-odsiwanie 70zł ( w sensie zrobienie tego co należy czyli obcięcie siwych włosków + farbka)
-cover 50-70zł ( położenie farbki co kosztuje 10zł)
- wosk na uszy/do nosa - tu każda opcja oddzielnie z 20zł min
- maseczka na twarz - 20zł
i mogę