Wpis z mikrobloga

  • 221
Jak Wam podoba się mój camper? Robiłem go całą sesję, więc liczę, że nie zostanę zjechany od góry do dołu :D Jest to mondeo mk3 kombi FL. Wywaliłem tylną kanapę, położyłem tylne oparcia, dopasowałem płytę wiórową, aby było płasko, zorganizowałem materace, szmatki, zaciemniłem szyby, podrasowałem audio, domocowałem przegrodę między częścią sypialnianą a przodem. Na długości na płasko jest 198 cm, więc ze spokojem można się wyspać, są poduszeczki, prześcieradło, pościel wszystko to przy dwóch przednich fotelach gotowych do jazdy, nic nie jest złożone :D Na tylniej szybie jest gustowna, czarna podwijana zasłonka. Mam też lodówkę, laptopa i lampkę nocną. Fajny czy wiocha? Więcej zdjęć w komentarzach. #pokazauto #carboners #chwalesie #wakacje
jrider - Jak Wam podoba się mój camper? Robiłem go całą sesję, więc liczę, że nie zos...

źródło: comment_MuqDZyswtzcs0Kqzi0G3dcDh384Indjn.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jrider: No, fajnie, ale co na to policja jakby Cię zatrzymali? Nie będą się czepiać? Że zasłonięte, że gdzie szybki dostęp do gaśnicy itd.

A żeby Ci było troszkę żal hehe, to powiem że mam większe kombi od Twojego i jeszcze by mi się dziecko zmiesciło i pies hehe. Nie, no żartuję, bez hejtów. ! Ale moje kombi jest większe( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fenomenalnie_miotam: przetwornicy nie mam, bo na razie nie potrzebuję. Ładowarkę do telefonu mam samochodową, lodówkę też, nawet czajniki można kupić na 12V. Ale myślę nad tym i może kupię :D

@factoryoffaith: myślę o Skandynawii. Tam noclegi drogie, benzyna tylko trochę droższa niż u nas i mogę wziąć mnóstwo jedzenia.

@Naciass: Nie, zasłonięte na stale mam tylko boczne okna od bagażnika, a reszta jest bardzo szybko zakładalna/demontowalna,
  • Odpowiedz
@jrider: Mamy starą kochana Omegę B. Jak pierwszy raz usiadłam na tylnym siedzeniu, to myślałam, że się zgubię hehe. Jedno z największych kombi ever. Największy Opel na pewno. Porównując do Twojego Mondełko, a miałam okazję, wydaje się większe. Nie wiem jak mówią dane oficjalne :)
  • Odpowiedz
@IgnacyJanPaderewski: Jeśli będę PL, to pewnie nim na woodstock pojadę. Jak zobaczycie mondeo z mnóstwem kartonów i drewna i słonecznikie w szybie, to ja, można się przywitać :D

@Naciass: Tak, Omega B to świetne auto. Niestety, z wikipedii/autocentrum to jednak mondeo mk3 jest NAJDŁUŻSZYM kombiakiem, pojemności bagażnika w porównianiu z Omega jest taka sama (540 litrów, fuck yeah :D), jednak Omega wygrywa w pojemności przy złożonych siedzeniach. Duże
  • Odpowiedz
@jrider a no widzisz, czyli w moim jednak bylo by przestronniej spac ;) na dlugosci z mezczyzna sie porownywac nie bede hehe ;) Dla mnie super jak sie miescimy z dzieckiem, mega zakupami, jeszcze dwie osoby moga dosiasc z bagazem...
  • Odpowiedz
@fenomenalnie_miotam OOO, super, dzięki! Za 80 zł mogę kupić :D Zwlekałem z tym, bo nie chciałem zbyt dużo kasy wydawać, ale dziś jeszcze podskoczę do Lidla. :D

@naciass Długość jest ważna. Zwłaszcza, jeśli chodzi o spanie za fotelami. hehe:D. Tak, no to w każdym aucie tej klasy. Nigdy nie rozumiałem po co ludzie kupują te sedany albo miejskie. Od zawsze, na zawsze, w moim sercu tylko kombi. :D

@anonim1133
  • Odpowiedz