Aktywne Wpisy

Palinek +318
Chujumuju +1
Właśnie wróciłam z pierwszej randki z Anglikiem. Zabrał mnie do restauracji, na kregle I jeszcze potem do baru, zaplacil za wszystko, a jak probowalam zaplacic za siebie stanowczo odmowił, powiedział, że może zamówić mi ubera albo odwieźć mnie do domu. A jak u Was Polacy, dalej krzyczycie że laska leci na kase bo zjadła kebaba na Wasz koszt? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#niebieskiepaski
#niebieskiepaski





#samochody #motoryzacja #carboners #bmw #bmwboners
źródło: s-H2pz7LAWui
PobierzKomentarz usunięty przez autora Wpisu
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Kupiłem za 9k, pojeździłem 1.5r wsadziłem 5k i sprzedałem za 8k. A no i w międzyczasie w----------m się do rowu bo ABS nie działał - sławna pompa ABS w tym modelu :)
Ale jazda tym autem to przyjemność była ogromna, zwłaszcza mając 2.5 M52 pod butem.
Lubie takie wiejskie legendy.
Jeździłem 10 lat 330Ci 2004 i też było to świetne auto, ale powstało dużo lepszych aut.
A to jakie kto ma auta w kolekcji to nie znaczy, że są najlepsze. Były świetne, są nadal fajne, ale przez pryzmat.
W moim BMW brakuje mi tylko
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
PS – Przejdź się do okulisty, jeśli xenony ci nie wystarczają.