Aktywne Wpisy


nO-C34 +83
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
#gielda
źródło: 1000006600
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: 1000006600
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Codex działa zajebiście, teraz wyszedł Antigravity od Google i działa jeszcze lepiej, it's over. W co polecacie zainwestować zaoszczędzone pieniądzę? Do pracy fizycznej się nie nadaję. Do managementu 1000+ CV na stanowisko.
Proponuję zainteresować się czymś więcej niż krudy.
Woziłem się z tym dobre dwa tygodnie aż w końcu udało mi się znaleźć błąd. Okazało się, że wybrane stałe
@perfumowyswir: jedyny plus tych cursorów, claude code i innych AI agentów jest to, że możesz w pół roku natłuc 30 micro saasów, podlączyć paddle/lemon squeezy, 30 appek pod iOS i jak pójdzie źle, to będziesz miał te 5k/m przy gównianym marketingu
Trzeba znaleźć tylko 23 frajerów miesięcznie, którzy zapłacą $59.
Myślę, że nie jest to trudne z mediami społecznościowymi lub
@groman43 nie boisz się matematyki - ty rozumiesz, że AI ma zastąpić właśnie tych myślących i wracamy jako niewolnicy dla top najbogatszych? klasa średnia się kończy, wracamy do pługa
@polskie-k0rpo ok łebski