Aktywne Wpisy

Jeszcze kilka dni temu @dr_Batman nas przekonywała, że 100k na miesiąc to ma może kilkuset politycznych nominatów. Teraz się okazuje, że może ich być ponad 5600, a to dopiero wstępne szacunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pensje tych 5600 ludzi rocznie kosztują przynajmniej 6,7 MLD zł (przy założeniu równych 100k na msc, a mają więcej przecież). Dziura NFZ na ten rok to ok. 23 miliardy. A pytanie jak
Pensje tych 5600 ludzi rocznie kosztują przynajmniej 6,7 MLD zł (przy założeniu równych 100k na msc, a mają więcej przecież). Dziura NFZ na ten rok to ok. 23 miliardy. A pytanie jak
źródło: Screenshot-20260618-134951-Samsung-Browser
Pobierz
nowszyja +764
Jak podano, od 15 czerwca Dawid Kacprzyk miał "skorygować 33 faktury" i zwrócić na konto szpitala 0,5 mln zł.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Chłop w ten sposób przyznał się do oszustwa na ogromną skalę. Jak za to nie będzie wyroku więzienia i przede wszystkim odebrania prawa wykonywania zawodu, to możecie zaorać to państwo.
#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska





Jak dzielicie się obowiązkami w związku ?
Jestem z niebieskim 10 lat, w tym 2 lata w małżeństwie. Nie mamy dzieci, jedynie małego psa. Mieszkamy w bloku na 60 metrach. Trzy duże pokoje. Od dłuższego czasu pojawia się problem w utrzymaniu czystości domu czy podzieleniu podstawowych obowiązków np, wyrzucenie śmieci, zrobienie zakupów, nie wspominając już o gotowaniu. Wcześniej nie dostrzegałam tego problemu ponieważ miałam pracę zdalną, gdzie w między czasie ogarniałam mieszkanie. Od kilku miesięcy pracuje w biurze, codziennie 7-15. Mój niebieski ma zbliżone godziny pracy. Ciężko jest u nas z podziałem obowiązków. Ja robię dosłownie wszystko. Nie czuję wsparcia ani żadnej wdzięczności. Przychodzę do domu i biorę się od razu za gotowanie, sprzątanie, prasowanie, a mój niebieski pochłonięty swoim hobby. Kilkukrotnie rozmawiałam na ten temat z nim, ale nie prowadzi to do żadnej zmiany, a wręcz czuję się trochę wyśmiana i zlekceważona. Z drugiej strony nie lubię się o nic prosić, jeżeli mówię to jeden i drugi raz to liczę że ktoś zmieni swoje podejście i myślenie. Jak to wygląda u was ?
#zwiazki
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: RamtamtamSi
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt
zmywarka ja/pralka on
śmieci ja/podłogi ona
Odkurzanie roomba
Kuchnia ja/ łazienka ona
Zakupy fizyczne codzienne raczej ja/ ona zamawia frisco
Przestań natychmiast sprzątać i gotować. Albo gotuj tylko dla siebie.
Zachowujesz się jak żenująca frajerka.
Pytanie kto wiecej zarabia. Kto wiecej zarabia, robi mniej w domu.
XD A jeśli mają osobne budżety?
Gotowanie i reszta sprzątania - żona.
Zakupy razem.
Że wstydem przyznaje, że żona robi sporo więcej ode mnie, bo gotuje jednak codziennie :(
Ja raczej siedzę w kochani, gotuję i ją ogarniam, różowa raczej robi pranie i odkurza/sprząta. Większe wyprawy po zakupy i jakieś większe porządki (na święta np.) razem
@xenux: bo to nie były rozmowy, mogę się założyć o każde pieniądze, że to nie była rozmowa tylko tyrady nienawiści w stylu "jo zasuwom ty nie robisz nic". To nie jest rozmowa. :)
Komentarz usunięty przez moderatora