Aktywne Wpisy

lubie-sernik +61
Dobra nikt mi nie doradził jak odzyskać fotki skasowane z androida. Z kosza tez mi skasowały.
Macie tyle co mi zostało xD
Ja już w domu jestem, mega pijany hah xD ja juz nigdy nie pije obiecuje!
#sernikpodrozuje
Macie tyle co mi zostało xD
Ja już w domu jestem, mega pijany hah xD ja juz nigdy nie pije obiecuje!
#sernikpodrozuje
źródło: 1000058251
Pobierz
Lolenson1888 +2





Poznałem fajna dziewczyne, spotykamy się od kilku tygodni. Na ostatniej randce zeszliśmy na temat naszych rodziców i powiedziała że jej ojciec jest deweloperem. Obawiam się że to dla mnie sytuacja nie do zaakceptowania. Nienawidzę deweloperów i nie wyobrażam sobie, aby moim teściem była taka osoba. Za to jak oni doją ludzi na podstawowej potrzebie do przetrwania to woła o pomstę do nieba. To jaką fuszerkę odwalają, a potem plują na ludzi oczekujących naprawy w budynku.
Już wolę mieć kobietę, która ma ojca który mało zarabia, ale uczciwie.
#nieruchomosci #zwiazki
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: digitallord
📒 Notatka moderatora: Słaby baicik, ale niech Ci będzie
💚 Dzięki Twojej dotacji możemy utrzymać projekt i wprowadzać nowe funkcje! Wspomóż projekt
@mirko_anonim: też nie lubię informatyków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gościu- pomysl tak- bzykasz córkę jakiegoś deweloperka- czy to nie jest ostateczny nóż w serce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim: 0/10. Prawda jest taka, że gdybyś mógł mieć teścia dewelopera, to byś nie miał nic przeciwko. Deweloperzy biedni nie są ( ͡° ᴥ ͡°)