Aktywne Wpisy



real_scoria +10
Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob





#programista15k
źródło: image
Pobierz@jmuhha: zajebiście się z tym czuję - raz, że sam tak zrobiłem. Dwa, że ten cytat pokazuje zaradność mężczyzn - że jak widzą sensowną opcję, to się decydują w to iść bez strachu, i osiągają to co zamierzyli (czyli wejście w to).
Jak zaczęła się w tym kasa, to i takie atencjuszki jak wyżej też się pojawiły.
Eh, szkoda, że nie dawali żadnych dofinansowań dla mężczyzn i musieli bez żadnej pomocy wbić się do branży.
Myślę, że i tak mieli za lekko, bo swoją nadwyżkę wypłaty powinni przeznaczać na kursy dla kobiet.