Aktywne Wpisy

bachus +21
Nie špię od 4-tej bo piekę chleb ;-)
#gotujzwykopem
#gotujzwykopem
źródło: IMG_5329
Pobierz
Twoja_tata +35
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: IMG_5329
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
No bo dokładnie tak jest. Zobacz koleś nie musi sam nawet nic robić, wszystko za niego w firmie teraz państwo załatwia xD