Aktywne Wpisy

janek_kombajnista +328
źródło: temp_file3184890694106807457
Pobierz#kiszak Co się tak p------------e do tego Kiszaka? Chłop ma jakś tam charyzme,se ciupa w gierki,tez sie z nim nie zgadzam we wszystkim,ale trochę racji ma z wieloma rzeczami,generalnie jest lepszy niz 90 % tworców w giereczkowie,a tu jakaś nagonka.Nawet to pobicie menela to smieszne,chlop go przewrócił tylko,poniosł kare,a tu jakies wymyslanie głupot.Ja sobie ogladam go do makaronu i go lubię,a wy jestescie beznadziejni.Typowe wykopki-plebejusze.Mozecie pucowac berło Kiszakowi.





Moi upośledzeni sąsiedzi mają małego psa rasy "kanapowiec". Ten mały zwyrodnialec jak tylko zostaje sam zaczyna wydawać wyjątkowo nieprzyjemne dźwięki z siebie. Przypomina to szczekanie, wycie a może ten mały "owczarek wanna be" się dusi i walczy o życie. Ten cyrk trwa już kilka tygodni. Z racji wykonywanej pracy odsypiam w dzień i jest to dla mnie wyjątkowo uciążliwe.
Gdzie to zgłosić żeby nie bujać się z tym kolejne tygodnie? Mediacje i rozmowy nie wchodzą już w grę. Teraz nadszedł czas rozlewu krwi.
#kiciochpyta #mirkopomusz #pytaniedoeksperta #psy #pytanie
Na policję dzwon albo do dzielnicowego
Jest szansa, że mnie wtedy wsadzą. Policja ma wyjebongo na tego szczura. Zszedłem dzisiaj z dyżuru 24h i spałem chyba z 3 godziny. Zaraz mnie coś trafi.