Przyznaję, że jak widzę konta porejestrowane po 2022 roku których 90% wypowiedzi dotyczy: "ratunku, co ja zrobię, Polska taka słaba, to nie moja wojna, Rosja chce dobrze, przegramy, ukry niedobre, znowu rząd zawiódł" etc. - to mi się zapala natychmiast czerwona lampka. Dużo bezpieczniej zaszufladkować to jako "propaganda rosyjska" nawet jeżeli to jest tylko idiota.
@gorzki99 @bialy100k A o co toczy się wojna na ukrainie? Przypomnisz? Czy nie przypadkiem o to, ze ukraina chciała koniecznie do NATO? Putin to jasno wtedy określił ale Ukraina uznała, że lepiej iść na zwarcie i co mają po 3 la ch? Rozwalony kraj, setki zabitych i kaleków a Trump już z góry powiedział, że o NATO może w tej chwili zapomnieć jeśli ma dojść do podpisania pokoju. No zajebisty
jak my okreslimy ze chcemy do czegos co sie fjutinowi nie spodoba to ma pelne prawo nas zaatakowac bo mu sie to nie podoba?
Przepraszam a jak na nas spadły drony to kto za nas decydował co zrobić? Czy nie przypadkiem Trump? A gdy spadły w Przewodwie to Biden? - suwereny kraj xD Serio w to wierzysz? USA i Ruski są mocarstwami i to oni decydują co dzieje się
Czy nie przypadkiem o to, ze ukraina chciała koniecznie do NATO? Putin to jasno wtedy określił ale Ukraina uznała, że lepiej iść na zwarcie i co mają po 3 la ch?
@amelinowa: Nie. Wojna o to że Putin chce odbudować Związek Radziecki. Sam przyznał w początkach swojej kadencji że jego upadek to była katastrofa.
Nie. Wojna o to że Putin chce odbudować Związek Radziecki. Sam przyznał w początkach swojej kadencji że jego upadek to była katastrofa.
Tak to tłumaczą nasi ale ile w tym prawdy a ile propagandy? Faktem jest, że to NATO chciało się rozszerzać na wschód a nie odwrotnie. A co jeśli w 2022 ukraina powiedziała, że razie rezygnuje z wstąpienia do NATO? Wtedy byśmy faktycznie się przekonali.
@amelinowa: Nie za bardzo się nam podoba to, że Putin ma mieć prawo do określania co INNE KRAJE niż Rosja mają U SIEBIE robić.
Nam się np. nie podoba to, że w Królewcu tuż przy naszej granicy stoją rakiety wycelowane w Polskę. Albo to, że zakłóca stamtąd sygnał GPS - tak w Gdańsku jaki i prawdopodobnie w samolocie naczelnej Guwernantki Urszuli (von der Leyen) podczas
Przypominam że rok 2022 nie ma żadnego znaczenia bo problem zaczął się w 2014 kiedy Rosja zaczęła tracić Ukrainę więc wysłali ludzików
No ale przecież o tym samym mówię. Wtedy cała akcja zaczęła się bo ukraina pogoniła pro ruskiego prezydenta i chciała wstąpić UE i NATO. Gdy my wstępowaliśmy do NATO tak samo Wałęsa musiał najpierw upić Jelcyna czytaj ruski musiały się na to zgodzić a w tym przypadki
"ratunku, co ja zrobię, Polska taka słaba, to nie moja wojna, przegramy, ukry niedobre, znowu rząd zawiódł" etc. - to mi się zapala natychmiast czerwona lampka.
Tzn. na słowa prawdy zapala Ci się lampka? Proponuję wyjść z bańki propagandowej, w której najwyraźniej żyjesz:)
Również nie podoba mi się wysyłanie "uchodźców" z Syrii importowanych samolotami rejsowymi na Białoruś i naszą granicę.
Reklamację kieruj do Radosława Sikorskiego, bo kiedy Łukaszenka w lipcu wzywał nas do "unormowania sytuacji na granicy" to ten odpowiedział, że "z dyktatorem się nie dyskutuje" (patrz załącznik).
@Stogies: Rosja zawsze była i zawsze będzie naszym wrogiem. Jeśli myślisz inaczej to albo jesteś głupi albo naiwny. Zawsze gdy czytam jakieś wpisy Polaków popierających Rosję i jej działania zastanawiam się czym wam się na prawdę wydaje, że gdyby stało się tak, że Rosja przejęłaby terytorium Polski to za te popieranie jej w internecie zostaniecie potraktowani jakoś ulgowo? Nikt nie będzie tego sprawdzał, traficie do obozów albo pod ścianę (zakładając,
Zgnily zachd.
Nie potrafie w memy wiec bylo tekstem.
Dużo bezpieczniej zaszufladkować to jako "propaganda rosyjska" nawet jeżeli to jest tylko idiota.
@amelinowa: Aha.
jak my okreslimy ze chcemy do czegos co sie fjutinowi nie spodoba to ma pelne prawo nas zaatakowac bo mu sie to nie
Przepraszam a jak na nas spadły drony to kto za nas decydował co zrobić? Czy nie przypadkiem Trump? A gdy spadły w Przewodwie to Biden? - suwereny kraj xD Serio w to wierzysz? USA i Ruski są mocarstwami i to oni decydują co dzieje się
@amelinowa: Nie. Wojna o to że Putin chce odbudować Związek Radziecki. Sam przyznał w początkach swojej kadencji że jego upadek to była katastrofa.
Tak to tłumaczą nasi ale ile w tym prawdy a ile propagandy? Faktem jest, że to NATO chciało się rozszerzać na wschód a nie odwrotnie. A co jeśli w 2022 ukraina powiedziała, że razie rezygnuje z wstąpienia do NATO? Wtedy byśmy faktycznie się przekonali.
Przypominam, że Putin
@amelinowa: Nie za bardzo się nam podoba to, że Putin ma mieć prawo do określania co INNE KRAJE niż Rosja mają U SIEBIE robić.
Nam się np. nie podoba to, że w Królewcu tuż przy naszej granicy stoją rakiety wycelowane w Polskę. Albo to, że zakłóca stamtąd sygnał GPS - tak w Gdańsku jaki i prawdopodobnie w samolocie naczelnej Guwernantki Urszuli (von der Leyen) podczas
No ale przecież o tym samym mówię. Wtedy cała akcja zaczęła się bo ukraina pogoniła pro ruskiego prezydenta i chciała wstąpić UE i NATO. Gdy my wstępowaliśmy do NATO tak samo Wałęsa musiał najpierw upić Jelcyna czytaj ruski musiały się na to zgodzić a w tym przypadki
"ratunku, co ja zrobię, Polska taka słaba, to nie moja wojna, przegramy, ukry niedobre, znowu rząd zawiódł" etc. - to mi się zapala natychmiast czerwona lampka.
Tzn. na słowa prawdy zapala Ci się lampka? Proponuję wyjść z bańki propagandowej, w której najwyraźniej żyjesz:)
Reklamację kieruj do Radosława Sikorskiego, bo kiedy Łukaszenka w lipcu wzywał nas do "unormowania sytuacji na granicy" to ten odpowiedział, że "z dyktatorem się nie dyskutuje" (patrz załącznik).
źródło: sss
PobierzZawsze gdy czytam jakieś wpisy Polaków popierających Rosję i jej działania zastanawiam się czym wam się na prawdę wydaje, że gdyby stało się tak, że Rosja przejęłaby terytorium Polski to za te popieranie jej w internecie zostaniecie potraktowani jakoś ulgowo?
Nikt nie będzie tego sprawdzał, traficie do obozów albo pod ścianę (zakładając,
A Ty tam do garów idź zobacz, czy przypadkiem pomidorowa się nie przypala (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞