Fajny ten kontencik. Dwie godziny oglądania pato konferencji z jakichś pato beznadziejnych spotkań, wypalenie paczki papierosów i pucowanie się o suby oraz „jak wbić więcej widzowie, macie jakieś pomysły”. IRL dzisiaj widać wypali na 100%. Swoją drogą bardzo czysto tam. Źre coś w tej wielkiej misce i do tego pali fajkę i po chwili znowu źre. Ja wiem, że prawiczka wychowała się w chlewie i dla niej to normalne, ale niech tego
Prawiczka i jak tam ten twój „powrót”? Hahah Szybko cię na mordę usadziliśmy. Ten zestawik do IRL to sprzedaj już może, bo przyda ci się parę groszy w nadchodzącym czasie. Bo to będzie czas apokalipsy. #bystrzaktv #patostreamy
#bystrzaktv No karzełku bez szkoły, dawaj następnego IRL to zobaczysz co to znaczy obywatelski donos dotyczący degeneratów zdolnych do wszystkiego, co też załączone shoty z wielu lat tylko potwierdzą #patostreamy
Polecam wejść na kanał (kanał a nie strim) i zgłaszać. W opisie napisać, że ten kanał był dopiero zbanowany i narusza regulamin. Link do zbanowanego kanału: https://youtube.com/@tajfunhuragan? si=1ZnzUD2o_jyLFEX6
No to Panowie rozpoczynamy masową mobilizację i wszystkie rączki na pokład. Prawiczka postanowiła, że jednak nie da się jeszcze zaciągnąć do kołchozu, pracować z obcokrajowcami na zmianie, więc my musimy pokazać, iż się myli. Ja już zgłosiłem. Dyżurnet nadal funkcjonuje również. Nie wygrasz tego kolejnego starcia prawiczka. My jesteśmy Ferrari, ty jesteś prawiczka. #bystrzaktv #patostreamy
@tajfunek888: Napisałem o notorycznym alkoholizowaniu się i wyzywaniu mniejszości oraz odniosłem się do tego, że jest to ten sam autor co autor kanału "Tajfun_Huragan", który został zbanowany na stałe.
Wnoszę do samozwańczego trybunału wykopkowego z tagu #bystrzaktv prośbę, o wręczenie żółtej kartki dla użytkownika @poster900 za chamstwo, brak kultury i ogłady. Użytkownik ten przedstawił dziś nam swoją ciemną stronę natury po tym, jak odniósł się w swojej wypowiedzi do użytkownika @Klorinim. @Klorinim nie napisał ani jednego złego słowa na @poster900, podczas gdy żółtokartkowiec, wielokrotnie obraził go za darmo. @Klorinim wg mnie wykazał
@poster900: Ja nie chowam urazy i mogę Ci wybaczyć, ale ten wyskok był naprawdę niepotrzebny. Tamten nic nie pisze, bo pewnie już zapomniał o tym, ale mógłbyś przeprosić po ludzku i temat byłby zamknięty. I nawet strimka byśmy sobie mogli przesłać, albo dwa. A tak…
@andrzej-wrobel23: Po to żebyś później farmazonił na temat swojego guru, teksty typu "wy mówicie, że on siedzi w kurniku, a on pewnie teraz na Wrocłąwskim rynku panienki wyrywa, młody, przystojny, pełen werwy", a potem odpisywał sobie zapominając się przelogować? Andrzeju, dej już spokój.
#bystrzaktv W opiniach tego baru gdzie prawiczek zamawiał p--o trzeba napisać;"Ej wczoraj był u was taki jeden patostreamer z peruką na głowie" i wkleić zdjęcie xd #patostreamy
Pamiętajcie moi drodzy: za każdym razem gdy kłócimy się tu między sobą, dziewiczy cenzor otwiera butelkę od szampana, na którą potem robi przysiad. Jemu to sprawia przyjemność, więc nie możemy się między sobą spierać. Prawiczek jest aktualnie w stanie ciężkiego obsrania, nie ma pieniędzy, boi się że dostanie od któregoś z nas w mordę i niech gnije w tym stanie #bystrzaktv #patostreamy
@poster900: Wybrałeś język prawiczki, a dla takich gości nie powinno być tu miejsca. Tyle ode mnie na ten temat. Nie umiesz podać ręki na zgodę to szkoda. Miłego dnia życzę mimo wszystko.
Skąd pewność, że to on? Przeciez na dobrą sprawę, każdy z nas mógł założyć to konto i wczuwać się w rolę prawiczki. Uważam, że jeśli ktoś to robi i sprawia mu przyjemność, to jest po prostu chory na głowę, ale i tak w gruncie rzeczy, to nie mamy żadnego potwierdzenia i gwarancji, że to prawiczka. Wszystkie rzeczy, które wypisuje, są znane dla użytkowników, którzy mają staż dłuższy niż rok-dwa. Zawsze tu są
#bystrzaktv pierwszy stream po banie, a ten dalej swoje mruczenie, toksyczne zachowanie i oczywiście całą swoją frustrację wyładował na kaczorze xD taki come back to może zrobić tylko nieudolny bystruś #patostreamy
@poster900: Chłop cię nie obraził w komenciaku, napisał tylko, że nie udało się przerzucenie na tag ladnapani, a ten od razu startuje z „głąbami”. Widzę, za dużo prawiczka się op naoglądał, skoro tak nerwowo reaguje.
Nawet miesiąc nie minął, a to moralne i intelektualne dno, znowu nadaje tę patologię. Prawiczka, już w Internecie nie istniejesz. Zniszczyliśmy cię bo ci się należało. Na kick-u powtórzymy ten wyczyn. Bez Nas nie istniejesz. Mogłeś powiedzieć kierownikowi, że przyjdziesz w poniedziałek, bo z tej mąki chleba nie będzie. A tymczasem musisz już szukać roboty na innym kołchozie. Jesteś zerem i zostaniesz do końca swoich prawiczkowych dni. #bystrzaktv #patostreamy
Już niebawem, o 5 rano w pewnej drewnianej lepiance na dolnośląskiej wsi, rozlegnie się dźwięk normalności, czyli budzika wzywającego pewnego 30-letniego bumelanta do pracy. Czeka go twarde zderzenie z rzeczywistością. Czkawką odbiją się: brak wykształcenia, wyrobionego fachu, zapału do pracy. Ludzie, którym wcześniej płacił grosze by móc upodlić ich przed kamerą, teraz będą nad nim w hierarchii panującej w miejscu pracy. Będzie latał po a-----l, woził cegły w taczce, wypinał się starszym
Ktoś ma jakąś wiedzę na temat tego, co się stało z użytkownikiem dachen_machen i wieloma wariacjami od tych dwóch słów? Chłop miał pokaźną bibliotekę, a nie widać i nie słychać nic. #bystrzaktv #patostreamy
#bystrzaktv
źródło: image
Pobierzźródło: image
Pobierz