Aktywne Wpisy

Codon +135
#gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków, co tu się odwala to ja już nie mam pojęcia.
Mój nowy piesek to straszny żarłok, ale z portfelem ostatnio nawet nie ma szans.
Trochę się obawiam, że powoli wchodzimy w przegrzanie hossy i pewnie najpierw zobaczę 1.5M, niż 2M, ale pozostaję optymistą.
Mój nowy piesek to straszny żarłok, ale z portfelem ostatnio nawet nie ma szans.
Trochę się obawiam, że powoli wchodzimy w przegrzanie hossy i pewnie najpierw zobaczę 1.5M, niż 2M, ale pozostaję optymistą.
źródło: IMG_0156
Pobierz
RiverStar +5





źródło: 1000034924
PobierzNawet za pisu, który straszył Niemcami, nikt nie odważył się ruszyć zachodnich firm, zamiast tego zwalniano je z płacenia podatków.
Paradoksalnie Niemcom są na rękę rządy narodowych, populistycznych kacyków w Europie Wschodniej. Nikt ich nie traktuje poważnie, więc są bez szans na rywalizację z krajami Starej Unii.
@Dlkvv: Jak najbardziej tak. Tylko Polska różni się trochę od Węgier, bo buduje własne firmy, które stanowią potencjalną konkurencję, a Węgry i Słowacja są bardzo potulne i nie wierzgają się w ogóle.
Pozycja 2. od prawej vs rok 1956 trochę się nie zgadza.
Kolejne rządy nie zrobiły nic w tym kierunku. Nie powstała żadna duża grupa kapitałowa, która mogłaby wyłożyć kasę na rozwój takiego Solarisa. Klasa średnia ma gdzieś inwestowanie na naszej bananowej giełdzie, a kasę wrzuca w mieszkania na wynajem.
Ot taka wartość "mądrości" tego obrazka dla pelikanatu.