Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Villeman: Pić w ciągu przez parę mięsiecy, organizm przyzwyczaja się do promili i posiadając np 2-3 nawet się nie czuje człowiek pijany :P gorzej jak to zaczyna schodzić to można się przekręcić
  • Odpowiedz
@hellfirehe: Kusisz kusisz, powiem żonie że dzisiaj piję w imię nauki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W instrukcji jest napisane, żeby nie bawić się w takie testowanie kto większy wynik zrobić. Jeden pomiar raczej nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@hellfirehe: "Zimowy płyn do spryskiwacza" legendarny nie jest, bo mnie samemu na kontroli wyszło, a niedługo przedtem właśnie spryskałem szybę. Mundurowy musiał wyczuć smród płynu, gdyż zaraz poprosił o wyjście i wzięcie paru oddechów i przewentylowanie płuc.
  • Odpowiedz
@hellfirehe: Właśnie testuje alkomat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakiś 50% wywar z madery + cola = po wypiciu 2.75 promila
47% mezcal (cały shot) = przekroczenie tolerancji alkomatu, po 1.5 minucie dało 4.5 promila ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym kto pije przed pomiarem policji. Gość musiał być ciężkim zawodnikiem i być w wielodniowym ciągu + łyknąć wódę przed spotkaniem z policją
  • Odpowiedz