Aktywne Wpisy

Jajcasz02 +152

adam-pajac +98
#mecz Przypominam, że na mundialu będzie aż 48 drużyn a wśród nich takie potęgi jak: Curacao, RPA, Wyspy Zielonego Przylądka, Arabia Saudyjska, Jordania, Uzbekistan, Panama, Katar, Haiti, Tunezja, Nowa Zelandia,





Wkurzają mnie obecni pracodawcy. Najlepiej to gdyby pracownik pracował za mniej niż średnia krajowa po studiach. Z takim podejściem będzie wysokie bezrobocie które jest zaniżane (w rzeczywistości jest 20%) i niska demografia. I bardzo dobrze!
#bezrobocie #pracbaza
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Jailer
🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt
A bezrobocie 20% jest w dwóch miejscach: powiecie szydłowieckim i
A co przyczyn niskiej stopy aktywności zawodowej, to piszesz bzdury, bo od czasu wprowadzenia 500+ (jakie inne w Polsce mamy programy socjalne? takie na dużą skalę?) stopa aktywności... wzrosła. Swoją drogą serio uważasz, że ktoś rezygnuje z pracy, bo dostaje 800+? Czy Ty w ogóle wiesz, ile kosztuje utrzymanie się? Już nie mówiąc o utrzymaniu
Ale dzięki temu stażowi, złapałem lepszą prace w januszeksie, który aż sikał z radości, że robiłem dla takiego wielkiego gracza, za 1,5x minimalną krajową.
Po dwóch latach w januszexie gdzie musiałem ogarniać oprócz swojego stanowiska jeszcze 5 innych dzięki czemu exp trochę wleciał, zwłaszcza jeżeli chodzi o gadkę i pokazanie,
Poza tym nadal: bezrobocie to zjawisko, w którym ludzie chcą pracować, a nie mogą. Podana przez Ciebie sytuacja to nie jest bezrobocie.
Nie
@PanKapibara: Pewnie mieszkasz w dużym mieście i nie masz pojęcia jak to wygląda w polsce B.
@PanKapibara: jak najbardziej wystarcza jak się ma własnościowe po spadku.