Aktywne Wpisy

PinezkaSwiata +31
Ja p------e, przecież te nowe modele plus generalnie narzędzia, agenci ai, budowanie instrukcji AI i tzw. skilli. Coraz więcej kontekstu ai pamięta... Przecież za 3-4 lata będziemy całkowicie w innym miejscu jako świat pod tym względem - i niestety niekoniecznie lepszym. Coś czuję że bezrobocie d--------i w Polsce lekko do 10-15%. Poleca white collar a potem usługi.
Branże budowlane też dostaną po p-----e bo nie będzie komu budować / remontować.
#programista15k
Branże budowlane też dostaną po p-----e bo nie będzie komu budować / remontować.
#programista15k
Zgadzasz się ze mną?
- Tak 44.3% (151)
- Nie 55.7% (190)

ProstyHuop +25
#321685 niestety nie czuje się tutaj najlepiej dlatego też postanowiłem usunąć konto, procedura usuwania została rozpoczęta, niestety muszę czekać do poniedziałku aż mi moderacja odpiszę dlatego do tego dnia jeszcze będę sobie pisał huopy od czasu do czasu bo może do tej pory akurat pampryczki wykiełkują ale już za wczasu chciałem przekazać obowiązku tagowe ponieważ godzina usunięcia konta nie jest dokładnie znana. Co z tym zrobicie to już od Was





Hej.
Nie chcę mi się już pracować, nie mam motywacji do niczego. Nie pracuję w jakimś kołchozie, ba, nawet się opierdzielac mogę, ale po prostu mam dość. Każdy dzień taki sam, nic mi się nie chce po pracy. Nie pomaga na pewno niska samoocena i ogólne pesymistyczne myślenie pomimo, że po mnie tego nie widac. Nie mam zobowiązań żadnych. Odłożone mam jakieś 70 k na koncie. Myślę żeby nie przedłużać umowy która się wkrótce kończy. Co będę robił? Nie mam pojęcia. Może do psychiatry się wybiorę , bo za bardzo wszytko analizuje i przeżywam.
#praca #pracbaza
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Jailer
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt
SPOILER: nie poprawi się.
@mirko_anonim: Gdyby to się tyczyło pracy powiedziałbym, że wypalenie, ale jak to sie tyczy po pracy to chyba początki depresji. Nie bój się skorzystać ze specjalisty
Rodzina? Dzieci? Hobby?
Masz jakiś cel w życiu?