Wpis z mikrobloga

@galopujacy_zolw: świnia ani krowa nie może nawet być tak okrutna i apatyczna jak większość ludzi jest, ale myślisz może że twoja wyższość nad nimi to inteligencja? To czemu nie jesz 3 letnich dzieci ich inteligencja jest na takim samym poziomie. Wśród tych wszystkich reklam i rządów myślisz że ludzie nie są "hodowani"? Twoja dieta to to co cie rodzice nauczyli czy masz wmówione przez społeczeństwo, nie ma w tym wolności.
  • Odpowiedz
@wielad: przecież ja też wolę świnkę o.O

To czemu nie jesz 3 letnich dzieci


@Greenafik: #!$%@? się w głowę. wyraźnie napisałem, że z hodowli na ubój, a nie że żyjące sobie od tak. Swojego psa też bym nie zjadł ani żadnego innego biegającego wolno po świecie. Zwierzęta w hodowli są rozmnażane na pokarm dla ludzi, potrafisz to w ogóle ogarnąć swoim móżdżkiem, czy trawa doszczętnie
  • Odpowiedz
@galopujacy_zolw: >wyraźnie napisałem, że z hodowli na ubój, a nie że żyjące sobie od tak. Zwierzęta w hodowli są rozmnażane na pokarm dla ludzi, potrafisz to w ogóle ogarnąć swoim móżdżkiem, czy trawa doszczętnie zazieleniła ci umysł?

To twoje widzimisię że hodowane nie mają znaczenia. Świnia która w życiu nie widziała słońca ani trawy jest tak samo czującym stworzeniem jak pies inaczej wychowany. To że ludzie już przed narodzinami takiej
  • Odpowiedz
To twoje widzimisię że hodowane nie mają znaczenia.


@Greenafik: nie moje widzimisię tylko czysty brudny fakt.

Świnia która w życiu nie widziała słońca ani trawy jest tak samo czującym stworzeniem jak pies inaczej
  • Odpowiedz
@galopujacy_zolw: http://makeameme.org/media/created/Your-food-shits.jpg

Nie jem trawy, hodowlane zwierzęta nie srają na trawę i tak, tylko pod siebie w własnych klatkach i jedzą swoje własne świeże odchody, moje jedzenie taż jest specjalnie hodowane https://www.youtube.com/watch?v=izfPHB4UzG0 i nikt gołej dupy nad nim nie wypina.

Zrozum, że GDYBY NIE BYŁY HODOWANE NA ŻARCIE, TO NIE BYŁOBY ICH, nikt by ich nie hodował, rozmnażał. One żyją TYLKO po to aby być
  • Odpowiedz
W dzisiejszych czasach ludzie też żyją "TYLKO" żeby konsumować media, dać sobą sterować, być wykorzystywanym, tak jak biedni są niczym dla bogatych. Ludzie... ty też mógłbyś stracić swój majątek, jakiś bogacz by na Cibie splunął bo miałby cie za mniej wartościowego tak samo jak ty masz mniejszych od siebie. Jesteśmy maszynami do produkowania kasy dla kilku na najwyższych stanowiskach. Tysiące ludzi stłoczonych w jakiś fabrykach za grosze że nawet masowo popełniają samobójstwa
  • Odpowiedz