Aktywne Wpisy

AndresIniesta +11
Powiedzcie dlaczego macie luksus wyczekiwania szlagiera Paragwaj-USA w środku nocy?
Ja nową robotę zaczynam dopiero w sierpniu, więc idealnie na mundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
Ja nową robotę zaczynam dopiero w sierpniu, więc idealnie na mundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz

Moseva +39
Kiedyś to było. Pisało się wpis na wykopie o 5 rano i było 20 plusów, bo ludzie siedzieli.





Chyba mam zapalenie napletka przez infekcję bakteryjną.
Mam biały osad pod żołędziem i czerwone. Stosowałem masc przeciwgrzybicza clotrimazilum ponad tydzień i nic się nie zmieniło. W sumie to mnie nie boli, po prostu wizualnie zauważyłem biały osad, mocne zaczerwienienie i chropowata skórę, obrzęk.
Pracuje do 15, nie mam jak iść do lekarza bo u mnie też pracują do tej godziny.
Jaka strona jest najbardziej legitna i wystawi mi receptę na jakiś antybiotyk? Najlepiej szybko i bez problemu, gdzie będę mogl w formularzu opisać problem.
#lekarz #medycyna #zdrowie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: RamtamtamSi
źródło:
Pobierzźródło: image
Pobierzźródło: Przechwytywanie
PobierzPlus może być też grzybiczne - nie ufam anonowi (Tobie) że na pewno dobrze rozpoznał bakteryjne vs grzybiczne, wybacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze też dobra okazja żeby STD testy sobie zrobić jak już i tak