Wpis z mikrobloga

@farbowanylisek: Ja uważam że w ogólnym rozliczeniu i tak kosztów poniesionych na wykończenie domu ze stanu surowego to nawet samemu można stworzyć kontenerek a obiady i stół z przekąskami nie są ogromnym kosztem, ale no wiadomo pewnie i znalezli by sie tacy ktorzy by po jednym dniu z------i wszystko, po to byłaby kamera i powiedziane wprost jak sprawa wygląda, albo się szanujemy i są takie dodatki, albo ktoś chce wykorzystać
  • Odpowiedz
I tu moje pytanie, czy tego typu rzeczy to przesada?


@PiersiowkaPelnaZiol: Toaleta tak. Kawa tak. Reszta? No nie wiem... Z mojego doświadczenia wynika, że wystarczyłby gar wody z ciepłą kiełbasą, dużo musztardy i nieograniczony dostęp do piwa. Kąpać w trakcie pracy i tak się nie będą, więc kran z wodą i mydło wystarczy (a kto chce to wykąpie się na swojej kwaterze). Każda ekipa będzie Cię po rękach całować ;-)
  • Odpowiedz
Kąpać w trakcie pracy i tak się nie będą, więc kran z wodą i mydło wystarczy (a kto chce to wykąpie się na swojej kwaterze


@Hi_Lo_Hi: zawsze może być to po prostu zwykły toi toi z baniakiem wody mydłem i dezynfekcją, to też nie jest duży koszt.
  • Odpowiedz
warto być człowiekiem choć nie zawsze się to opłaca


@farbowanylisek: miałem u siebie już z 20 ekip i traktowanie ich jak ludzi postrzegają jako słabość którą wykorzystają i zrobią cię w ch bo nie spodziewają się od ciebie problemów. niestety, ale absolutnie nie warto traktować budowlańców miło, należy wiedzieć lepiej i się p-----------ć jak chce się mieć dobrze.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol patrząc po swoich doświadczeniach w budowlance dawno temu, to jedyne czego może brakować to muszla klozetowa, kawa, mikrofala i miejsce do przebierania się. Wątpię żeby ktokolwiek chciał skorzystać z prysznica, bo każdy woli wrócić szybko do domu, szczególnie że przewidujesz jeden prysznic, myślisz że reszta brygady nie będzie k----ć zanim wszyscy się wykąpią?

  • Odpowiedz
Średni taki koszt dla ekipy 10 osób miesięcznie wychodził 1-1.5k kontener, 1-2k kawa herbata przekaski, obiady 1.1.2k


@PiersiowkaPelnaZiol: chcesz nakarmić 10 osób za 2k przez miesiąc? Jakbyś nawet za 15zł miał porcję, to przez 22 dni w miesiącu wydasz 3,3k.

Jak chcesz być w porządku, to postaw kontener z WC oraz drugi kontener, który będzie pełnił funkcję szatni i jadalni. Zastrzesz, że dbanie o porządek jest po ich stronie i
  • Odpowiedz