Wpis z mikrobloga

Jako że @MG78 dodał swój post o Japońskim Rosole, to także się zainspirowałem! Mircy i mirabelki, zapraszam do wspólnego celebrowania i mam dla Was małe #rozdajo!

Przedmiotem #rozdajo jest egzemplarz mojej najnowszej książki Barcelona. W blasku Sagrady, w cieniu Palm! nad którą pracowałem przez ostatnie kilkanaście miesięcy. Książka jest w sprzedaży od 11 września 2024. Możecie ją zamówić w każdej księgarni lub empik, gdzie znajdziecie także spis treści oraz kilka przykładowych stron.

Barcelona. W blasku Sagrady, w cieniu Palm to nie tylko przewodnik, ale również fascynująca opowieść o Barcelonie, pokazująca ją zarówno od strony znanych turystycznych miejsc, jak i ukrytych zakątków. Na 304 stronach, są prawdziwe historie z życia lokalnych ludzi, opowieści o codzienności w katalońskiej stolicy, a także ciekawe anegdoty o lokalnych zwyczajach – od fiest w Gràcii po niesamowite „Castellers”, czyli budowanie ludzkich wież.

Podsumowałem też kilka ciekawych tematów jak niepodlegóść Katalonii, zakup nieruchmości w Hiszpanii, dlaczego Katalończyków nazywa się Polakami w Hiszpanii, znalezienie pracy w Barcelonie. Zależało mi, aby książka nie tylko była pełna wartościowych informacji, ale też wyglądała estetycznie dlatego okładkę zaprojektował utalentowana graficzka Natalia Noszczyńska

Pisanie tej książki dało mi niesamowitą radość i satysfakcję, a teraz nie mogę się doczekać, aby podzielić się nią z Wami!

Wyniki rozdajo ogłoszę jutro, wszyscy plusujący biorą udział. Powodzenia!

PS1: Tak użyłem ChatGPT żeby stworzyć ten opis, PS2: Jak widzicie monarek to mój login na wykopie od 8 lat i ten sam jest na książce (jako moje insta)

#barcelona #rozdajo #ksiazki #konkurs
monarek - Jako że @MG78 dodał swój post o Japońskim Rosole, to także się zainspirował...

źródło: [3Dbez tla] Barcelona__elibri__RGB72dpi

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@monarek: Kolezanka wspomniala o Radomiu - Szymon Jadczak to dziennikarz śled(p)czy, ktory pochodzi z radomia i kibicuje radomiakowi. Znany jest z bawienia sie w sledczego, gdy Wisle Krakow okradaly kibole
  • Odpowiedz
  • 0
@PanLodowegoOgrodu pewnie, zależy co Ciebie interesuje. Ja bardzo lubiłem wczuć się w klimat miasta w powieściach, np Cień wiatru czy Katedra w Barcelonie. Fajny jest też Victus 1714 mówi o upadku Barcelony o którym mówi się do dziś w stolicy Katalonii i w 17 minucie i 14stej sekundzie kibice barcy na stadionie skandują Independencia 😉
  • Odpowiedz