Wpis z mikrobloga

Aborcja? Nie no Bozia patrzy, nie można. Musisz urodzić niepełnosprawne dziecko.

Renta socjalna, by byś miała środki do życia, gdy musisz się opiekować 24 na dobę tym dzieckiem? A to już nie dla psa, to komunizm i socjalizm xDdd

Jakie te wszystkie prawaki to obrzydliwe ludzie, gardzę hipokrytami, co są za życiem tylko do momentu aż się urodzi.

Sławomir Memcen – SZKALUJESZ PLUSUJESZ

#polska #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpodludzi #polityka
KRZYSZTOFDZONGUN - Aborcja? Nie no Bozia patrzy, nie można. Musisz urodzić niepełnosp...

źródło: temp_file5468591291390000201

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To tak jak zajączkowska, aborcja jest beee, nawet w przypadku ciąży z gwałtu, no chyba, że ją by cos takiego spotkało, no to wtedy to nie.

j3$#ni hipokryci. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Klasyczne z-----e polaczki xD. Stopy procentowe, inflacja przemysł, podatki. geopolityka, ceny mieszkań w------e w kosmos ? Nie nie interesuje mnie to.

Interesuje mnie aborcja którą mogę zrobić za 4k w sąsiednim kraju albo i w Polsce w przeciągu 3 dni od rozpoczecia szukania. Największy dramat świata to to że Pan polityk nie pozwala xDDDD

Jak nie masz 4k to oddaj ajfonika do lombardu, zrób aborcje i na przyszłość wyciągnij
  • Odpowiedz
Stopy procentowe, inflacja przemysł, podatki. geopolityka, ceny mieszkań w------e w kosmos ? Nie nie interesuje mnie to.


@Furiat: ładna projekcja k0nfiarzu. Jak ktoś ma więcej niż 60 IQ to może interesować się tym wszystkim na raz. Dla k0nfiarza to niewyobrażalne.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: no tak bo ten kraj potrzebuje jeszcze większej inflacji, niech likwidują 800 plus albo zmienią na 400 plus, niech zgłoszą się do szumowskiego i morawieckiego którzy zajumali 400 milionów, typ z red is bed zajumał pół miliarda gdzie on jest? Można by tak wyliczać bez końca.
  • Odpowiedz