Wpis z mikrobloga

Czy gość na zdjęciu to Sebastian Majtczak poszukiwany czerwoną notą Interpolu w związku z podejrzeniem spowodowania śmierci trzyosobowej rodziny na A1?


@ShineLow: i mąż Marleny majtczak z domu pakuła?
  • Odpowiedz
Czy gość na zdjęciu to Sebastian Majtczak poszukiwany czerwoną notą Interpolu w związku z podejrzeniem spowodowania śmierci trzyosobowej rodziny na A1?


@ShineLow: i mąż Marleny majtczak z domu pakuła?


@mannoroth: i syn Jarosława Majtczaka będącego właścicielem P.P.H.U.BEROTEX JAROSŁAW MAJTCZAK z siedzibą na ul. Zygmunta 56 93-331 Łódź (NIP: PL 7291832386)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy gość na zdjęciu to Sebastian Majtczak poszukiwany czerwoną notą Interpolu w związku z podejrzeniem spowodowania śmierci trzyosobowej rodziny na A1?


@ShineLow: o, to mi się podoba, krótko z bandziorem, a nie jak te te wypierdki od Stanowskiego spod znaku PizadaZero- w każdym materiale Sebastian M. i ocenzurowane zdjęcie xDD

  • Odpowiedz
@rzaden_problem

>Czy gość na zdjęciu to Sebastian Majtczak poszukiwany czerwoną notą Interpolu w związku z podejrzeniem spowodowania śmierci trzyosobowej rodziny na A1?


@ShineLow: o, to mi się podoba, krótko z bandziorem, a nie jak te te wypierdki od Stanowskiego spod znaku PizadaZero- w każdym materiale Sebastian M. i ocenzurowane zdjęcie xDD

! Jakby spadło przez dodatkowy chromosom, to jest zacytowane (
  • Odpowiedz
@ShineLow: Oczywiście co racja, to racja. Może źle się wyraziłem- żadnych samosądów, także mam nadzieję że Sebastian Majtczak rychło wróci do ojczyzny i zmaże z siebie te paskudne oskarżenia. No a wtedy to ta inna osoba, ta k---a j----a, ten p--------y bandzior odpowiedzialny za spalenie żywcem trójki Bogu ducha winnych ludzi zostanie odnaleziony i odpowie za mord. ()

  • Odpowiedz
  • 0
@ShineLow: Tak, ten gość to Sebastian Majtczak poszukiwany czerwoną notą Interpolu w związku z podejrzeniem spowodowania śmierci trzyosobowej rodziny na A1
  • Odpowiedz