Wpis z mikrobloga

Jakoś tak mnie ostatnio naszła taka rozkmina. Dlaczego wykopkom przeszkadza to, że chirurg który kształcił się 10+ lat żeby wykonywać swój zawód bierze 200 czy 300zł za konsultacje, a w tym samym czasie nie przeszkadza im to, że jedna czy druga fryzjerka czy inna karyna bez szkoły bierze 200zł za paznokcie albo 500zł za strzyżenie. To przepraszam bardzo skoro tak są w------e ceny takich usług to ile ten lekarz specjalista ma według was brać, żebyście byli zadowoleni?

#medycyna #lekarz #pracbaza #praca
Lekarz_7k - Jakoś tak mnie ostatnio naszła taka rozkmina. Dlaczego wykopkom przeszkad...

źródło: image

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fryzjer jak zetnie za bardzo to raczej nie da się tego szybko naprawić


@ipkis123: To wtedy zagryza się zęby i czeka aż włosy odrosną, a jak konował się pomyli albo mu się nie będzie chciało to problemy zdrowotne nie ustaną, a w najgorszym wypadku przerodzą się w coś gorszego. Nie mówiąc już o tym, że do lekarza idzie się z konieczności, bo źle się czujemy, coś nas boli, etc., a
  • Odpowiedz
Jakoś tak mnie ostatnio naszła taka rozkmina. Dlaczego wykopkom przeszkadza to, że chirurg który kształcił się 10+ lat żeby wykonywać swój zawód bierze 200 czy 300zł za konsultacje


@Lekarz_7k: 300 zł za 10 min. Nie byłem u chirurga, ale byłem prywatnie u innych specjalistów i mam marne zdanie o konowałach. Podczas 10 minut za 300 zł powiedzieli mi tyle, co sam wiedziałem z internetu. Właściwie to jak nie potrzebuję recepty,
  • Odpowiedz
@Lekarz_7k bo to wykopek shroedingera. Ostatnio sie prul wielki pan programista ze elektryk od bmw wzial 350zl za godzine pracy. Jednoczesnie i chwalil i zalil ze ma 1000 na dzien. I ma pajac do tej pracy 1m od lozka do biurka ale te bmw w koszty
  • Odpowiedz
fryzjer jak zetnie za bardzo to raczej nie da się tego szybko naprawić


@ipkis123: nie zdechnę od tego, że fryzjer zetnie włosy za bardzo, lekarz jak będzie zbyt głupi na postawienie diagnozy może mnie do grobu wpędzić.
  • Odpowiedz
  • 1
Dlaczego wykopkom przeszkadza to, że chirurg który kształcił się 10+ lat żeby wykonywać swój zawód


@Lekarz_7k: to narracja pewnych środowisk mająca na celu skłócenie w myśl zasady: dziel i rządź.
Niektóre partie polityczne celujące w elektorat mniej wykształconych w myśl zasady "niech jadą" szczują na inteligencję. Podlapuje to botnet ze wschodu, tu również pada na podatny grunt pożytecznych idiotów i mamy "wykopkom przeszkadza" ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Lekarz_7k: no to chyba ludzie dlatego nie chodzą do lekarzy prywatnie bo jest drogo, im więcej zarabiasz to masz prawo żądać by usługa nie była coraz droższa, jakoś zagranicą można zarobić 1500 euro na ręke i mieć tanie życie
  • Odpowiedz
@Lekarz_7k: primo ceny u Karyn są z kosmosu. Ja czekam aż rynek się nasyci i dopiero wtedy pójdę na paznokcie za uczciwą cenę 50 zł za zabieg.

Co do lekarzy wtedy cena 300 zł za konsultacje byłaby ok.

Co do pultania ludzi cóż inni też się w chujj kształcą i c---a z tego mają może stąd ten ból d--y
  • Odpowiedz
@Lekarz_7k: dużo powodów.
Po pierwsze i najważniejsze nikt nie zmusza do pójścia do fryzjerki, kosmetyczni itd, dziewczyna może chodzić bez zrobionych paznokci, wybrać tańszą fryzjerkę (skupiam się na dziewczynach, bo typowo męskie usługi jednak są tańsze), ale jak się zaczną problemy zdrowotne, to już trzeba iść do lekarza.
Po drugie często trzeba iść prywatnie, bo na NFZ często prędzej zdechniesz niż się dostaniesz.
Po trzecie często wizyta u lekarza specjalisty
  • Odpowiedz
@Lekarz_7k: Bo jest masa przypadków gdy ta "konsultacja" jest na poziomie wyszukiwania w necie. Trwa 10-20 minut i polega na jak najszybszym spławieniu pacjenta. Do tego prawie nigdy nie kończy się na jednej.
Na pierwszej usłyszysz, że masz zrobić zestaw standardowych badań. Wracasz, koleś stwierdza że w sumie przyda się jeszcze badanie XYZ. Wracasz i dopiero za trzecim razem może usłyszysz konkret. Za każdą kasuje tak samo. Więc to nie
  • Odpowiedz
@Lekarz_7k jedna czy druga fryzjerka czy inna karyna bez szkoły bierze 200zł za... A pan co ci wozi piecze chlebuś nocą to pewnie jeden czy drugi Seba... Rozumiem że tylko do pana chirurga z szacunkiem reszta to pomiotło...najpierw powinna być kultura później wyksztalcenie
  • Odpowiedz
@rwrcrw: Tylko jak wg Ciebie jest zbyt dużo słabych lekarzy, to trzeba podnieść poprzeczkę, co zmniejszy ich ilość, co z kolei zwiększy ceny usług. Czy widzisz tu jakieś inne magiczne rozwiązanie ?
  • Odpowiedz