Wpis z mikrobloga

@kropla_bez_kitu_benc to niezłe projekcje bo twój mózg nie potrafi czegoś zrozumieć XD
nawet nie wiesz czym są projekcje
doskonale wiem co z nimi robi bo z nim co kilka dni rozmawiam ale wykopek nie wierzy więc to niemożliwe
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc a gdzie ja napisałem że to dobrze? Czemu mam brać na siebie odpowiedzialność wykonywania czynności z-----------a po schodach z nie swoim śmieciem bo korporacja/prywaciarz nie szanuje że nie życzę sobie ulotek w mojej skrzynce? Nigdzie też nie napisałem że je rozrzucam po klatce śmieci.
Co zatem jest obowiązkiem sprzątaczki? Czekam na post z pretensjami do mieszkańców że c-----o wycierają buty i dozorczyni musi zamiatać xD
  • Odpowiedz
@Bidbull dokładnie. Pani od sprzątania przychodzi, bierze worek zgarnia to wszystko z góry w sekundę i tyle. Mamy skrzynkę na ulotki przed wejściem to wrzucają wszystkim do skrzynki po jednej.
  • Odpowiedz
@sierramikebravo: Co ty głąbie p--------z xD. W wielu blokach są nawet specjalne kosze przy skrzynkach na ten chłam, a jak nie ma, to właśnie najlepiej położyć na górę. Po c--j mam wnosić do siebie na piętro, wyrzucać tam do kosza i potem jeszcze znosić z innymi śmieciami? Dla kobity to żadna robota, robi to na wejście do klatki w sekundę i elo.
Zrozumiałbym oburzenie, jakby to było porozrzucane, ale przeważnie
  • Odpowiedz
@PanBalon: Następny cymbał xD. Wyjaśnienie napisałem wyżej, a dla ciebie mam informację, że twój "argument" jest inwalidą. Nikt tego nie rozrzuca po klatce pajacu, leży elegancko w jednym miejscu i nie jest wysiłkiem to zebrać, a porównanie z lasem pokazuje jakim ty jesteś debilem. Ja tych ulotek sobie nie przyniosłem. Zostały mi podrzucone. Odkładamy w jedno miejsce i są zabierane, nikt ich po krzakach nie szuka xD.
No ale spoko,
  • Odpowiedz
@FrasierCrane na niektórych klatkach w większych blokach te ulotki są porozrzucane pół piętra w górę i w dół
zależy jakich się ma sąsiadów bo czasami serio to rzucają pod nogi
  • Odpowiedz
  • 1
@sierramikebravo postaw pudełko na buty na tej skrzynce i tam wrzucaj ulotki. Raz na kilka tygodni potem od razu z tego pudla do kosza na papier. Zadziwiająco u mnie to dobrze w bloku działa.
  • Odpowiedz
  • 2
1000zl czynszu place a ja bede sprzatał czyjąś makulature... Jest opłacana jadźka to niech zbiera ten syf
  • Odpowiedz