Wpis z mikrobloga

  • 778
@sierramikebravo
Do czego jest skrzynka na listy? Na listy.
Od czego jest dozorczyni? Od sprzątania.
Napisałem na swojej proszę nie wrzucać ulotek - wrzucają. Nie prosiłem o wrzucanie mi makulatury do skrzynki więc nie będę jej wyrzucał do śmietnika w domu, bo płacę za śmieci które sam wytwarzam, za te podrzucone nie mam zamiaru.
  • Odpowiedz
@sierramikebravo: ja nawet zapłaciłem extra za plakietke która informuje żeby nie wrzucać reklam to dzięki temu mam ich 2 razy więcej.

Inni sąsiedzi mają już w------e i masowo wykładają je na skrzynki. I nie jets to jedna czy dwie reklamy tygodniowo tylko kilka dziennie.

@jbc_putina miałem taką sąsiadkę, długi na nią polowałem. Jak w końcu wpadła to wpadła w krzyk, rozpłakała się i s---------a bez słowa wyjaśnienia xD
  • Odpowiedz
płacę za śmieci które sam wytwarzam, za te podrzucone nie mam zamiaru.


@Bidbull: Za sprzątanie czesci wspólnych płacisz w czynszu. Dozorczyni musi więcej czasu poświęcić na sprzątanie = jest ono droższe = z czasem Twój czyns będzie rósł, więc zostawiając ulotkę na skrzynce zapłacisz za nią więcej niż gdybyś wyrzucił ją do swojego kosza.
  • Odpowiedz
@sierramikebravo zgadzam się. To podobny level jak muły, które idą do lasu / parku na melanż, naprodukują 20 butelek, 2 jednorazowe grile, worki, papiery, zawiną to w reklamówki i kładą pod takie malutkie kubły na papierki. W ciągu kilku godzin wiatr to rozwiewa, ptaki rozrzucają, a oni zadowoleni, bo niby posprzatli. Tak k---a, kubełek na papierki opróżniają raz na 2 tyg, jak przywiozłeś 80l wór śmieci, to go ze sobą zabierz
  • Odpowiedz
@sierramikebravo by sie w koncu unia za to wziela bo wymyslac ciasteczka, najretki i inne ujostwa to maja czas a tutaj by sie przydaly regulacje. Jak ktos sobie nie zyczy ulotek to powinno byc respektowane. U nas jest karton na tej skrzynce i wszyscy tam wrzucaja a potem za jednym razem do kosza. Polecam
  • Odpowiedz
@sierramikebravo opłata za śmieci wzrosła procentowo bardziej niż czynsz, also sugerujesz że to moja wina że czynsz rośnie bo korporacja spamuje ulotkami i Krysia dozorczyni musi podwyższyć cenę xD?
@PanBalon nie wiem gdzie widzisz analogię w sprzątaniu po swoim psie, a wrzucaniem przez Jeronimo Martins śmieci do prywatnych skrzynek.
  • Odpowiedz
@f9JXBEArQ2H4TKl: to nie wina unii tylko firemek ktore udaja ze maja działalność pocztową i w zwiazku z tym moga miec dostep do skrzynek. Oczywiscie to ze druki bezadresowe to nie przesyłka, maja to w nosie. Tak ze ten co zleca i ten co wykonuje są do obejrzenia, tylko zawsze sie okazuje ze biorą do takiej pracy biedną rencistke albo jakiegos chamowatego typa co macha ci przed oczami papierem ze firma
  • Odpowiedz