Wpis z mikrobloga

To podobny level


@PanBalon: nie, to nie jest podobny level. W twoim przypadku ja generuję śmieci i ja odpowiadam za ich sprzątnięcie. W przypadku spamu nie ja generuję śmieci. Jakby mi nikt tego nie wrzucił do skrzynki, to bym tego nie musiał wyjmować. Jarzysz?

Za sprzątanie czesci wspólnych płacisz w czynszu. Dozorczyni musi więcej czasu poświęcić na sprzątanie

@sierramikebravo olaboga musi zdjąć wszystko ze skrzynek, 30 sekund pracy, za
  • Odpowiedz
@Bidbull: Mają śmiecie przed klatką pojemnik na to g---o powieszony to dzwonią domofonami jeszcze za pocztę się podają schodzisz bo czekasz na coś a tam pizzeria xD
  • Odpowiedz
@vieniasn: @Bidbull Ale to ktos wrzucil reklame Ci do skrzynki, a Ty ogień ją na szafe? Moze lepiej bylo przed blok na ziemie? Bo przecież od czego jest dozorczyni, musi sprzatac bo jasnie Pan dostał ulotkę:D

Zachowujecie sie tak, jakby to ta dozorczynia Wam te ulotke wrzuciła.
  • Odpowiedz
  • 0
@sierramikebravo ja to gardzę tymi, którzy mi wrzucają to g---o i budzą domofonem, bo jako jedyny z klatki jestem w tygodniu rano w domu. Wyciągam na górę i kładę, nie rzucam po klatce. Najchętniej bym w-----ł ulotki w ogóle.
  • Odpowiedz
@krolwsi po co jest dozorczyni? Żeby zamiatala i mylą schody bo jasnie pan nie wytarł butów? Czy żeby myla okna bo jaśnie pan zakaszlal wchodząc po schodach i opluł szybę? Co ty k---a p--------z xD
  • Odpowiedz
@Bidbull: No mamy ewidentnie inne podejscie do życia i inaczej traktujemy ludzi xD Wiesz to jak z tymi palaczami co pety wyrzucają, bo jasniepan nie ma pod ławką petownicy a przeciez placi za sprzatanie pod blokiem wiec czemu go tu nie w-----ć xd
  • Odpowiedz
@Bidbull w sumie czym się różni wyrzucanie ulotek na klatkę od wyrzucania śmieci przez szybę w samochodzie? Przecież kierowca samochodu płaci w podatkach za sprzątanie drogi.
  • Odpowiedz
@ipkis123 tym że nikt nie podbiega ci do szyby w samochodzie i nie wrzuca gazetki Lidla i tym że nigdzie nie napisałem że wyrzucam je na klatkę, a jest różnica między wyrzuceniem na klatce a odłożeniem NA skrzynkę. Roznica jest również w tym iż na skrzynce mam napisane proszę nie wrzucać ulotek a i tak są tam wrzucane. Jeśli nie widzisz tutaj conajmniej kilku różnic to mam dla ciebie zła wiadomość.
  • Odpowiedz