Wpis z mikrobloga

@onepnch tak trzeba żyć? Być ujem dla wszystkich i bezbekiem? Po co tam jeszcze przychodzi? Tylko na złość jeśli odwala takie rzeczy. Sorry ale to dziecinne i niedojrzale. Mógł iść na chorobowe a jak się zdecydował przywodzić to powinien pracować normalnie. Nie mówię że ma teraz robić 150% niemu czy coś ale wystarczyłoby nie pajacować.
Nie wiem też po co zmienia pracę skoro w tej nowej też długo nie zabawi… potem
  • Odpowiedz
  • 149
@Notes O co wam chodzi, wykopki, z tym chorobowym? Jak mam "iść na chorobowe", kiedy jestem zdrowy? Mam iść do lekarza i powiedzieć "dzień dobry, panie doktorze, poproszę jedno chorobowe"?
  • Odpowiedz
@pedal7 dokładnie tak to się robi! Nie udawaj, że nie wiesz ;)
Oczywiście ja tego nie popieram ale z punktu widzenia pracodawcy wolałbym mieć takiego typa na wypowiedzeniu w domu niż jakby mi takie cyrki w pracy odwalał. Oczywiście za takie coś nie omieszkałbym powiadomić nowego pracodawcę o tym jakie akcje odwalał ich nowy nabytek
  • Odpowiedz
Mógł iść na chorobowe


@Notes: A czemu miałby iść na chorobowe, jeśli nie jest chory?
Mógł rozwiązać umowę za porozumieniem stron bez obowiązku świadczenia pracy, a nie r----ć wszystkich podatników jakimś lewym L4.
  • Odpowiedz
  • 102
@Notes Może jakiś głupi jestem, ale chodziłem na chorobowe tylko wtedy kiedy byłem chory. Jak to się załatwia, łapówka? stosunek oralny z lekarzem?
  • Odpowiedz