Wpis z mikrobloga

Dzisiaj trening lower, Belt squat i Wide stance GM. Niestety (znowu) pokonała mnie wyższa matematyka.

Belt squat 160kg x 9, w trakcie serii myślałem że 12 powtórzeń zrobiłem xD A potem Wide stance GM 115kg x 8, a myślałem że zrobiłem 10 powtórzeń LOL.

Względem poprzedniego treningu dodałem 30kg do belt squat i 20kg do GM, noga w 100% sprawna nawet nie czułem dyskomfortu w tych ćwiczeniach. Więc fajnie to wszystko wraca.

Ogień był na treningu w środę gdzie nic nie nagrałem :P Ale poszedł PR 255kg 2board press + 240kg x 5 4board press.

Belt squat to jest może mniejszy ciężar, bo zakładam że to ramie waży 20kg jak sztanga, ale możliwe że to jest mniej, musiałbym zważyć, ale heh kogo obchodzi ciężar w takim ćwiczeniu.
GM krzywo sztanga na plecach więc też krzywo szło.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Dzisiaj trening lower, Belt squat i Wide stance GM. Niestety (znowu) po...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
intruder kochanie usiądź mi tym.wielkim.dupskiem.na mordzie


@Czmiel_: A co nie chcesz przegapić ostatniej szansy? Bo zaraz to już nie będzie wielkie dupsko tylko zgrabna pupa.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: ale to co, nie możesz przejeść tyle żarcia? moja micha z powodu budżetu wyglada mniej czysto niż twoja ale tak właściwie się nie objadam tylko jem jak jestem głodny i waga lekko rośnie caly czas
  • Odpowiedz
  • 2
ale to co, nie możesz przejeść tyle żarcia? moja micha z powodu budżetu wyglada mniej czysto niż twoja ale tak właściwie się nie objadam tylko jem jak jestem głodny i waga lekko rośnie caly czas


@krzysztoww Korzystając z dobrodziejstwa kontuzji, razem z Kasaharą stwierdziliśmy że nie ma sensu teraz cisnąć na siłę, i przeskoczyliśmy od razu do następnego etapu, który to jest 2 miesięcznym zmniejszeniem dawek przy okazji też redukuję fat,
  • Odpowiedz
  • 1
ale to by trzeba zacząć ćwiczyć regularnie, ostatnie pół roku cały czas coś i chyba powoli wychodzi na prostą. oby.


@krzysztoww: Takie okresy zawsze będą, najważniejsze to ćwiczyć COKOLWIEK :) I nie przestawać nawet jak wszystko się wali na łeb. Ja w ostatnich latach tak właśnie miałem, niema co o tym opowiadać ale nawet w najcięższych okresach 1-2 jakieś treningi w tygodniu zrobiłem. I to pozwoliło mi zachować pewną ciągłość
  • Odpowiedz
@IntruderXXL o kurde chłopie właśnie mam jedno pytanie do Ciebie. Bo oczywiście wszyscy widzimy, że ostro trójbój u Ciebie, ale czy też stałym elementem treningu u Ciebie są bicepsy? W sensie czy machasz hantlami? Jeśli tak to ile kg masz?

Czy raczej traktujesz to jako "stratę czasu" i bardziej poświęcasz się grupom mięśniowym koniecznym na trójbój?

Jak widziałeś ja robię masę pompek. Tygodniowo to są kosmiczne ilości idące w tysiące, ale
  • Odpowiedz
@IntruderXXL odp pls. Chcę znać skalę różnicy. Ja na biceps jak robię młotkowo to robię 2 x 15kg i wtedy zrobię pewnie z maks 10 serii. Ale już jak robię 2 x 10kg to jestem w stanie zrobić 50 serii po 10 potworzeń na jedną rękę.

Lubię po prostu trening z bardzo dużą ilością serii :)
  • Odpowiedz
  • 0
Wiem, że mamy różne priorytety. Ale pytam jak to wygląda u takiego ziomeczka jak Ty. Ważę dwa razy mniej od Ciebie, ale mnie to interesuje po prostu.


@mazut_kluczowy: Jasne że robię bicki :) Ja nie trenuje jak typowy trójboista, przeciwnie pykam mnóstwo asyst, drobnych ćwiczeń, izolacji.

Co do bicepsów to niskich zakresów nie robię powtórzeń, raczej zawsze ~10 powtórzeń albo i więcej, tutaj masz dwa filmiki sprzed jakiegoś
IntruderXXL - >Wiem, że mamy różne priorytety. Ale pytam jak to wygląda u takiego zio...
  • Odpowiedz