Wpis z mikrobloga

Ten ruch Wojewódzkiego (może nie zamierzony) by w dyskusji o pomocy ukrainie zaprosić patusa różala jako przeciwnika a profesora Dudka jako zwolennika był bardzo dobry.
Właśnie oby pro ruskosc kojarzyła się z taką patologia a nie ulizanymi bartosiewiczami którzy gadają te same bzdury co taki rozal ale ubrane w piekne słówka.

#polska #polityka #bekazprawakow #rosja #ukraina #wojna
TenXen47 - Ten ruch Wojewódzkiego (może nie zamierzony) by w dyskusji o pomocy ukrain...

źródło: 000ELZMOFXFA769R-C321-F4

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TenXen47 różal idealnie pasuje do pro rosyjskich polaków, którzy w dużej mierze są właśnie bezmyślną patologią i z-------ą facebooka, youtube'a pozbawionym treści hejtem wymierzonym w Ukrainę, wystarczy przeczytać komentarze pod tą dyskusją u Wojewódzkiego
  • Odpowiedz
@TenXen47: nie ogladalem, ale Różal pozatym, że umie się bić to mentalnie jest dużym dzieckiem. Powiela fake newsy nie weryfikując ich, fan Atora, dal się kilkukrotnie oszukać na pieniądze, nie sprawdza zbiórek. Gluptasek.
  • Odpowiedz
@TenXen47 w ogóle prawaki i Różal to jest fenomen. Ludzie, którzy mówią, że Polska jest katolickim krajem i Polak musi być katolikiem albo przynajmniej szanować religię, bo to podstawa naszej kultury zrobili sobie idola z zadeklarowanego satanisty. XD Możesz być jawnym wrogiem religii i być uwielbiany na prawicy. Wystarczy cisnąć po gejach i rozpowszechniać szurskie teorie. Różal jest zdecydowanie moim ulubionym zjawiskiem na prawicy. <3
  • Odpowiedz
@TenXen47: Wiesz taka "propaganda" pozytywnie raczej wpływa na prostych ludzi - że widzą dane poglądy przeciwnika tak jak i tak już je postrzegają. Musisz pokazać, że wielki prosty chłop popierda dane poglkądy żeby pogłaskać swoje słabe ego i powiedzieć "ha, wiedziałem".. Z drugiej strony propagandowo można zapytać: A czemu nie zaprosili kogoś bardziej wykwalifikowane? Bo bali się dyskusji na poziomie ponieważ wiedzą, że przegrają.

Ogólnie to i tak nie ma
  • Odpowiedz
@TenXen47: a moim zdaniem to nic nie zmieni, widziałem pełno postów na twiterze z fragmentem tego programu, gdzie różal mówi, że to nie nasza wojna i było pełno komentarzy z wyrazami poparcia dla jego słów. Prawda jest taka, że ludzie niezdolnie do refleksji nawet z ruskim karabinem przy głowie nie zmienią zdania tylko będą lamentować dlaczego nikt nie poszedł ruskim na rękę.
  • Odpowiedz
@mstasiek: Wiem, że to jest w przybliżeniu przeciętna inteligencja. Naprawdę myślałeś, że kogoś tym zaskoczysz?
Problem w tym, że przeciętny człowiek do bystrych się nie zalicza.

I teraz, jeśli powiem ci, że jednak wyróżniam się pod tym względem pozytywnie na tle reszty społeczeństwa, to coś to zmieni? Trust me, bro!
  • Odpowiedz
@TenXen47 mysle ze podczas nastepnej walki rozal powinien po prostu opuscic garde, spuscic rece wzdluz ciala i przyjmowac ciosy na ryja. Ciekawe czy w ten sposob udaloby mu sie zakonczyc konflikt, czy moze jednak rozochocil by atakujacego zeby d-----l mu jeszcze bardziej. Tytan intelektu
  • Odpowiedz
rozal powinien po prostu opuscic garde, spuscic rece wzdluz ciala i przyjmowac ciosy na ryja.


@kalafi0r: w jego wypadku to się nie uda- dostanie jeden cios i krzyknie legendarne ała moje oko poddaje się
  • Odpowiedz
@TenXen47: ja polecam cały odcinek żeby każdy sobie posłuchał tych wysrywów Różalskiego. Tam poszła cała litania fake newsów - Putin jako jedyny chce pokoju, chcą nam zakazać jeść mieso, nakazać jeść robaki, zabrac gotówkę, zabrać samochody spalinowe no ręce k---a opadają.
  • Odpowiedz