Wpis z mikrobloga

Ten ruch Wojewódzkiego (może nie zamierzony) by w dyskusji o pomocy ukrainie zaprosić patusa różala jako przeciwnika a profesora Dudka jako zwolennika był bardzo dobry.
Właśnie oby pro ruskosc kojarzyła się z taką patologia a nie ulizanymi bartosiewiczami którzy gadają te same bzdury co taki rozal ale ubrane w piekne słówka.

#polska #polityka #bekazprawakow #rosja #ukraina #wojna
TenXen47 - Ten ruch Wojewódzkiego (może nie zamierzony) by w dyskusji o pomocy ukrain...

źródło: 000ELZMOFXFA769R-C321-F4

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mazut_kluczowy: Luz, sam na wykopie staram się nie używać argumentów odwołujących się do tego, że prawdopodobnie nie jestem idiotą (( ͡° ͜ʖ ͡°)), bo z założenia są daremne.
Ale jak już się chłop mnie czepił...
Jednym z większych błędów mojego życia było przecenianie możliwości "średniaka". Przy założeniu, że to jednak nie jest zbyt rozwinięty zawodnik (warto podkreślić, że na wykopie i tak zwykle wypowiadają się ci
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu:

Prawda jest taka, że ludzie niezdolnie do refleksji nawet z ruskim karabinem przy głowie nie zmienią zdania tylko będą lamentować dlaczego nikt nie poszedł ruskim na rękę.


Potem te same osoby pójdą na marsz niepodległości i będą z siebie robić obrońców wolności.
  • Odpowiedz